Ryzen 5 2600 ve RX 570 sistem toplama

No worries

Centipat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar şöyle bir sistem dizeceğim;
RX 570 STRIX 8 GB ekran kartı.
Ryzen 5 2600 işlemci.
Zaten ekran kartından anladığınız gibi ucuz bir PC toplamak istiyorum (Vatan'dan)
O yüzden bana hem iyi hem de ucuza gelecek anakart kasa ve 2x8 RAM tavsiye eder misiniz lütfen.
Bu arada moderatör kimse??
Adamsın reisss😍

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar şöyle bir sistem dizeceğim;
RX 570 STRIX 8 GB ekran kartı.
Ryzen 5 2600 işlemci.
Zaten ekran kartından anladığınız gibi ucuz bir PC toplamak istiyorum (Vatan'dan)
O yüzden bana hem iyi hem de ucuza gelecek anakart kasa ve 2x8 RAM tavsiye eder misiniz lütfen.
Bu arada moderatör kimse??
Adamsın reisss😍
Öncelikle Vatan'dan kesinlikle almayın. Ben 1.5 sene önce Ryzen 3 2200G ve RX 570 sistemi monitör ile 4000 TL'ye topladım. Fakat şu anda günümüz dolar kuruyla 4500 TL'ye Ryzen 5 1600 AF vs 1650 SUPER sistem toplanabiliyor. Kazıklanmayın.

Dostum bana göre rx 570 alma. Uygun fiyata rx 580 var. Hatta 1227 TL gtx 1650 super var. Yani en fazla 100 TL eklemiş olursun, ama performansda bayağı bir yükseliş olur. Bu arada bilgisayarı Sinerji'den topla derim. Ram olarak Xpg marka 3000 mHz 8 gb ram alabilirsin. Bütçe yetmez ise crucial alabilirsin😊😉.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı