Ryzen 5 2600 ve RX 580 İçin Kasa Önerisi

Evenfall

Hectopat
Arkadaşlar ben şöyle bi sistem topladım;

• RX580 MSI OC EDITION EKRAN KARTI
  • RYZEN 5 2600 IŞLEMCI
  • 8GB 3000MHZ CL16 GSKILL RAM
  • GIGABYTE AB350M-DS2 ANAKART
  • TOSHIBA OCZ TR200 240GB SSD
Kasada biraz fiyattan kısmak için Dark Sentinelin 600 W kasasını almıştım ama kargoya verilmedi bir hafta boyunca. Ben de iade hakkımı kullandım. 500 W bu sisteme yeter derseniz FSP CMT110A almayı düşünüyorum o parayla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, aynı işlemci ve ekran kartı için bende Corsair Spec Alpha aldım, kasa işi biraz zevk işi ama hava alımı bakımından ve görüntüsünden dolayı ben bunu tercih ettim. İlerleyen zamanlarda da Kırmızı olan kısımları boyayıp, kendimce özelleştirmeyi düşünüyorum.

Corsair Carbide Serisi SPEC-ALPHA CC-9011085-WW Midi Tower Siyah Gaming (Oyuncu) Kasa

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yazım yanlışından ötürü uyarı almıştım da o sebeple yazamadım. Kasa işini hallettim. Konunun biraz dışına çıkıcam ama anakart hakkında ne düşünüyorsunuz? Fiyatının uygunluğundan dolayı bu anakartı düşündüm umarım bi sıkıntı çıkartmaz. Ryzen 2600 ü direkt olarak çalıştırabilir mi yoksa önden bi bios güncellemesi ister mi? Donanım konusunda çok bilgili değilim hatam varsa affola aydınlatın beni lütfen :)

Sistemin 2. Nesil işlemcileri desteklemediğini söylediğiniz için ryzen 1600 ile çalıştırmayı denedik ama ilk açtığımda bilgisayarı elektrik geliyor bütün fanlar çalışıyor klavye vs çalışıyor ama ekrana görüntü gelmiyor bios ekranı bile çıkmıyor.Acil yardımlarınızı bekliyorum.Anakart speakerdan bir kere kısa bip sesi geliyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı