Ryzen 5 2600 ve RX590 için PSU önerisi

Furkan karaer

Centipat
Merhaba 600W PSU'um var ve bazen oyun oynarken PUBG CS falan ekran gidiyor PC çalışıyor driver falan yukledim ondan sonra denemedim oluyor mu diye ama acaba 600W yetmiyor mu?
Ozellikler.
B450M S2H.
Ryzen 5 2600.
Sapphire RX590 Pulse 8 GB.
8 GB RAM 3200MHz.
480GB.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım 550w-600w Psu yetecektir sana, sakın ola dandik bir markadan alma çok riskli olur senin için kasana ve sana zararı olur.
belki psu'da kısa devre vardır veya başka birşey senin dediğin bu sorun herhangi bir şeyden olabilir.

Merhaba 600W PSU'um var ve bazen oyun oynarken PUBG CS falan ekran gidiyor PC çalışıyor driver falan yukledim ondan sonra denemedim oluyor mu diye ama acaba 600W yetmiyor mu?
Ozellikler.
B450M S2H.
Ryzen 5 2600.
Sapphire RX590 Pulse 8 GB.
8 GB RAM 3200MHz.
480GB.
Bence cs de değilde pubgde RAM lerden kaynaklanıyor olabilir eğer PSU dan kaynaklanıyorsa kaliteli bir PSU alin yok eviniz bir s400 üssüne dönüşür birde 600w altı almayın çünkü şu anda kasanızda ekran kartı yerine bir elektrik süpürgesi var resmen. :D

RAMPAGE X-HORSE 600W 80 PLUS BRONZE 4x120mm RAINBOW FAN USB 3.0 MidT ATX KASA fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bu marka kasam var kasamın içinde geldi psu değiştirmedim aldığımda böyleydi bi bakar mısınız sıkıntı çıkarırmı?
Sanırım içinde rampage'in kendi kasalarına ürettiği kendi psu'su var 600w'lık bir psu bu pc'ye yeteceğini düşünüyorum bende 650w'lık power boostun kendi kasa psu'su var ve ryzen5 3600 + asus rog rx 590 var hiç bir sorun yapmadı siz bence sorunu başka yerde arayın.

Sanırım içinde rampage'in kendi kasalarına ürettiği kendi psu'su var 600w'lık bir psu bu pc'ye yeteceğini düşünüyorum bende 650w'lık power boostun kendi kasa psu'su var ve ryzen5 3600 + asus rog rx 590 var hiç bir sorun yapmadı siz bence sorunu başka yerde arayın.
Tamamda acaba ramim dusuk oldugu icin cokmeler olabilirmi

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı