Ryzen 5 2600X sistem ne kadar eder?

Önemli olan şimdiki AAA oyunları da oynatabilmesi. RT konusuna değinmişsin bir de :D NVIDIA kartlarda RT gücü olsa ne yazar o RT'yi kullandıracak VRAM mı var 4080 4090 hariç. Sen 8 VRAM'le 1080p çözünürlükte 12 VRAM'le 2K çözünürlükte RT aç bak bakalım fotomu alıyorsun oyunmu oynuyorsun. Şu anda.
AMD kartlar RT olayında 7000 serisi kartlar ile 3000 serisi kartlar ile savaşsada RT işini VRAM ve kas gücü ile çözüyor.

Gerçi ben ne anlatıyorum ki. Sizin gibiler yüzünden günümüzde hala 8 GB VRAM var. Sizin gibi sorgulamadan eleştirmeden kart alanlarda suç NVIDIA 4000 serisinde 4060 Ti 4060 ve 4070 Ti'ye yeteri kadar VRAM koymayarak sizi salak yerine koydu. 3090 Ti ile çoğu zaman eşit olan kartta 12 GB VRAM var.
Senin yaşın kaç bilmiyorum ama sen daha topraktaki vitaminken ben bilgisayar kullanıyordum buna emin olabilirsin. Ayni tartışma yıllardır var. Çok darda kalırsan bilgisayarın ramini sistem otomatik olarak kullanabiliyor. Sen bu tarz teknik bilgilere çok uzaksın anlaşılan. Ddr5 te kötüdür sana gore mesela, sonuçta ayni kapasiteye daha çok para veriliyor dimi? Ama bu senin suçun değil. Zamanında televizyon çıktığında da radyoların yerini asla alamaz deniyordu aldı. Ford t modeli çıkarttığı zaman at arabalarının yerini alamaz deniyordu aldı. ☺️Sen kas gücüne bak, 10 firmanın 9 u nvidia ile çalıştığı için nvidia her zaman daha önde olmaya devam edecek. Ha bu arada bende zamanında radeon kullandım. Senin şimdilerde gördüğün overclock seyleri varya hani programla kenara çektiğin. Heh biz o zaman don lastiğiyle fan tutturup pipeline açıp ayar yapmaya uğraşıyorduk o müthiş ram li bilmem kaç bitli kartlarla nvidianin alt serileri neden bizle aynı performansı veriyor bizim kas gücümüz daha yüksek diye...

Senin yaşın kaç bilmiyorum ama sen daha topraktaki vitaminken ben bilgisayar kullanıyordum buna emin olabilirsin. Ayni tartışma yıllardır var. Çok darda kalırsan bilgisayarın ramini sistem otomatik olarak kullanabiliyor. Sen bu tarz teknik bilgilere çok uzaksın anlaşılan. Ddr5 te kötüdür sana gore mesela, sonuçta ayni kapasiteye daha çok para veriliyor dimi? Ama bu senin suçun değil. Zamanında televizyon çıktığında da radyoların yerini asla alamaz deniyordu aldı. Ford t modeli çıkarttığı zaman at arabalarının yerini alamaz deniyordu aldı. ☺️Sen kas gücüne bak, 10 firmanın 9 u nvidia ile çalıştığı için nvidia her zaman daha önde olmaya devam edecek. Ha bu arada bende zamanında radeon kullandım. Senin şimdilerde gördüğün overclock seyleri varya hani programla kenara çektiğin. Heh biz o zaman don lastiğiyle fan tutturup pipeline açıp ayar yapmaya uğraşıyorduk o müthiş ram li bilmem kaç bitli kartlarla nvidianin alt serileri neden bizle aynı performansı veriyor bizim kas gücümüz daha yüksek diye...
Ne anlatıyorsun sen ? Bilgisayarın ramını otomatik çekiyor diyor VRAM ile ram arasında dağlar kadar fark var.Gerisini okumadın zaten boş konuşmuşsun

Ne anlatıyorsun sen ? Bilgisayarın ramını otomatik çekiyor diyor VRAM ile ram arasında dağlar kadar fark var.Gerisini okumadın zaten boş konuşmuşsun
Aynen aynen kas gücü çocuk. Bak şimdi sana bi site söylüyorum bu siteye girip biraz kafanı çalıştırıp bazı aramalar yapacaksın ve bir takım bilgiler edineceksin. Tarayıcıyı açıp google yazıyorsun ve o dediğim şeyleri bi yazıp artıyorsun tamam mı kas gücü çocuk. Hata bende yine yerine gine yazan bir çocuğu ciddiye alıp cevap verdim...

Aynen aynen kas gücü çocuk. Bak şimdi sana bi site söylüyorum bu siteye girip biraz kafanı çalıştırıp bazı aramalar yapacaksın ve bir takım bilgiler edineceksin. Tarayıcıyı açıp google yazıyorsun ve o dediğim şeyleri bi yazıp artıyorsun tamam mı kas gücü çocuk. Hata bende yine yerine gine yazan bir çocuğu ciddiye alıp cevap v
Aynaya bak ve "bütün yolculuğum yalan mış' De.

Yeni konular

Geri
Yukarı