Ryzen 5 2600x ve MSI GTX 1060 sistem toplama

Hiç gerek yok, burası bu şekilde 2550 TL gibi bir rakam çıkıyor. Tabi ki ürünler olabilecek en fiyat performans olarak seçildi, görsel olarak yada o model değil bu model olsun tarzı seçimler önemsenmedi. SDD için ayırdığınız harici bütçe ile bu ürünlerde iyileştirmeye gidilebilir.
ASUS PRIME B450M-A
CORSAIR VENGEANCE LPX RED 16GB (2x8GB) 3200Mhz
WD 1 TB 7200RPM 64MB
DARK N5
HIGH POWER Element Bronze 600W 85+ Bronze
Samsung 250GB 860 Evo
Hocam verdiğin site güvenilir mi acaba ? Daha önceden sipariş ettiniz mi ?

Son düzenleme:
Kendim birçok defa alışveriş yaptığım gibi nacizane yaptığım her tavsiyede kullandığım bir site. Aynı yada muadil donanımları çeşitli firmalardan tekrar bakin yinede belki daha uygun fiyatla bulunabilir. Hatta sizdeki ürünleri de listeye ekleyip üzerine yorum alınabilecek bir hale getirelim ki fikri olanlar paylaşabilsin.
Ryzen 5 2600X = Alındı
Sapphire Radeon RX590 Nitro+ Special Edition = Alındı
ASUS PRIME B450M-A
WD 1 TB 7200RPM 64MB
DARK N5
Samsung 250GB 860 Evo
Sistemin bu hali ile tam olarak kaça mal olduğunuda yazarsanız bilgi olsun. Dediğim gibi İşlemci olayı çok bozmuş.

Kendim birçok defa alışveriş yaptığım gibi nacizane yaptığım her tavsiyede kullandığım bir site. Aynı yada muadil donanımları çeşitli firmalardan tekrar bakin yinede belki daha uygun fiyatla bulunabilir. Hatta sizdeki ürünleri de listeye ekleyip üzerine yorum alınabilecek bir hale getirelim ki fikri olanlar paylaşabilsin.
Ryzen 5 2600X = Alındı
ASUS PRIME B450M-A
WD 1 TB 7200RPM 64MB
DARK N5
Samsung 250GB 860 Evo
Sistemin bu hali ile tam olarak kaça mal olduğunuda yazarsanız bilgi olsun. Dediğim gibi İşlemci olayı çok bozmuş.
sistem çok iyi gözüküyor ve büyük ihtimalle de alacağım, gel gelelim bu sistemi Eskişehir'de nerede toplayacağım :)
Ryzen 5 2600X = Alındı
ASUS PRIME B450M-A
WD 1 TB 7200RPM 64MB
DARK N5
Samsung 250GB 860 Evo
hocam ayrıca power supply olarak şunu düşündüm ne diyorsunuz ; Cooler Master Elite V3 600w
yada 2. si olarak şu; Nagas AO600 80+ Bronze 12Cm Power Supply 600W

Son düzenleme:
Tamamdır işte duymak istediğim bu, peki siz bu Vatan mevzusuna ne diyorsunuz? Arkadaşlar haklı gibi. Vatan Pc'nin pc toplama olayıda bana cazip geldi açıkçası.

Ben açıkçası Vatan'dan almanızı önermiyorum. Diğer sitelere göre gereksiz pahalı oluyor. İtopya, Sinerji, Hepsiburada sitelerinden almanızı öneririm. Ben genellikle Hepsiburada ve İtopya tercih ediyorum. Hepsiburada'dan bakıyorsanız mutlaka satıcısı Hepsiburada olan ürünlere bakın. Son derece güvenilirdir bunlar. Sinerji'den daha önce alışveriş yapmadım ama güvenli olmadığına dair herhangi bir şey duymadım bugüne kadar. Ben Bingöl'de yaşıyorum. Hiçbir teknoloji market zinciri bulunmamakta. Bilgisayar toplamayı internette araştırarak öğrendim. Technopat'ın Recep Baltaş ve Ali Güngör'ün oluşturduğu onlarca farklı ve ayrıntılı, öğretici sistem toplama videosu var. Bunları izleyerek ve merak ettiklerinizi araştırarak kolaylıkla sonuçlandırabilirsiniz. Gerçekten zor bir şey değil. Yeter ki bilgileri toplayın ve uygulayın. Açıkçası bütün parçaları Vatan'dan almazsanız montajını yapacaklarını zannetmiyorum. Biraz baktım bu ve ilgili konulara, genellikle yapmadıkları yazılmış. Ama sistem sizin, siz kendiniz ilgilenirsiniz çok daha güzel olur. Kablo yönetimi vesaire her şey sizin elinizde olur. Bir sorunla karşılaşırsanız da buradakiler mutlaka yardımcı olur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı