Ryzen 5 2600X ve MSI X470 Gaming Pro RAM Önerisi

1 ay önce şu RAM'leri satın aldım,MSI BIOS'tan gerekli RAM boostlarını yaptım ve olağanüstü performans veriyor. Görüntü olarakta gayet şık.

CORSAIR 16GB (2x8GB) VENGEANCE LED Kırmızı DDR4 3200Mhz CL16 Dual Kit Ram
Bende de 2700x var.Ben Gskill Ripjaws V 16GB DDR4 3200Mhz RAM F4-3200C16D-16GVKB - Nanokatalog bunu tavsiye ederim yarın sipariş etcem bende ama 3200 MHz çalışırmı onu merak ediyorum.

Hocam MSI B350 MORTAR anakart kullanıyorum. Kullandığım RAM'i yukarıda linkledim zaten. 2 dakikalık bir işlemle 3200MHz de çalıştırabileceğinizi düşünüyorum.

Son düzenleme:
1 ay önce şu RAM'leri satın aldım,MSI BIOS'tan gerekli RAM boostlarını yaptım ve olağanüstü performans veriyor. Görüntü olarakta gayet şık.

Hocam MSI B350 MORTAR anakart kullanıyorum. Kullandığım RAM'i yukarıda linkledim zaten. 2 dakikalık bir işlemle 3200MHz de çalıştırabileceğinizi düşünüyorum.
Teşekkürler benimde çok hoşuma gitti sizin ram ler sizin ramlerin rgb olanı var onu alıcam yarın sağolasın.

Hocam önerdiğiniz ram Gigabyte ab350m gaming 3 te sorunsuz çalışır mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
kontrol ettim bellek listede gözükmüyor ama şöyle saçma durum var GTX1060 ekran kartı alacağım VGA sekmesinde GTX1060 ta gözükmüyor

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı