Ryzen 5 2600X ve RTX 2060 Düşük FPS

XYR

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba.
Sistemimin YouTube'daki testlerinde PUBG'de Ultra ayarlarda 110-130 FPS arası görünüyor. Fakat ben 80 ile 120 arası FPS alıyorum. Bana yeten bir rakam fakat neden testlere göre daha düşük olduğunu merak ediyorum. Bir sorun var mı falan aklım onlara karıştı. Bütün ayarlarım testlerde olduğu gibi ekran kartı driverlarınıda aynı zamanda yaptım.
Monitörün 75 Hz ama FPS ile bir ilgisi olduğunu düşünmüyorum. Lütfen zamanınızı ayırıp yardım ederseniz çok mutlu olurum, şimdiden herkese iyi akşamlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemde tüm güncellemeler (Windows, Ekran kartı vb.) tamı tamına yüklü mü? RAM'ler çift kanal mı ve XMP devrede mi? Arkada çalışan başka programlar var mı? Sistemi hangi çözünürlükte kullanıyorsunuz?

Sistemde tüm güncellemeler (Windows, Ekran kartı vb.) tamı tamına yüklü mü? RAM'ler çift kanal mı ve XMP devrede mi? Arkada çalışan başka programlar var mı? Sistemi hangi çözünürlükte kullanıyorsunuz?
hocam evet windows ve ekran kartları herşey tamam XMP nedir bilmiyorum ama PC yi toplarken BİOS ekranından ramleri 3000 hızına çıkarttılar arkada çalışan herhangi bir program yok
Testteki RAM hızları ile sizin sahip olduğunuz RAM hızları aynı mı? Bu da etkili oluyor PUBG'de.
evet aynı
Sisteminizi tam belirtin.

İzlediğin videonun linkinide at. Senin sisteminle karşılaştırırız.
sistemim ryzen 5 2600x 16 GB ram RTX2060 MSI VENTUS 240GB SSD
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ve belirtmek isterim fps düştüğü yerlerde GPU kullanımı azalıyor yüksek yerlerde GPU kullanımı 93-95 civarı

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı