Ryzen 5 2600X ve RTX 2060 Sistem Uyumu

Darboğaz yapar mı?

• Evet

Oy: 0 0,0%
  • Hayır

Oy: 7 100,0%

• Oy verenlerin toplamı
    7

EmirHan İspir

Kilopat
Daha fazla  
Sistem alttaki, diğeri de oyun testi.

sistem.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem alttaki, diğeri de oyun testi.

Eki Görüntüle 407465

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Fiyat biraz fazla gibi, almak istediğiniz bileşenleri indirimleri kovalayıp alırsanız sistemi daha ucuza almış olursunuz.
Şuan Vatan Bilgisayar'da RTX ekran kartlarında indirim var bir bakın bence.
İşlemci olarak Ryzen 3000 serisini bekleyin derim.
ryzen 3000 işlemciler benim bütçemi aşar 7000tl bi bütçem var en iyi pc bu gibi gözüküyor
Kesinlikle çok yanlış düşünüyorsunuz. 7000 TL bütçeye çok rahat Ryzen 3600x ve RTX 2060 ekran kartı bulunan sistem dizilir. Tabi dolar tekrardan uçuşa geçmezse.

Asus Rog strix 2060
Corsair 3200mhz ram
Ryzn 2600x
Aşağı yukarı aynı sistemi 6500 toplamştm vatandan kdv indirimiyle.
MsI rtx2060 ekran kartı şu an çok uygun vatanda 2500 kusure satılıyor.Takip edilip diğer parçalarıda indirimle daha uyguna toplanabilir.
Fiyat konusunda bişey demek zor gerçekten çok oynak bir kurumuz var.

Şu siyasi olaylardan dolayı biraz daha beklemelimiyim bilmiyorum ancak dolar artarsa bu sistemide toplayamayacağımı biliyorum büyük kumar oynuyorum :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı