Ryzen 5 2600X ve RX 570 Sistem Oyunlarda Donuyor

Bilmiyorum. Sistemin kaç yıllık onu da ekle konuna. Ayrıca donup kalmadan önceki işlemci ve ekran kartı ısısı ne oluyor onları da ölçüp SS'leyip atsan yardımcı olunur.
Sistem yeni dostum. Isı konusunda daha 44 dereceyi geçmedi. RAM arızalı desem daha 2 gün önce geldi sıfırı ile değiştiler. Ekran kartı garanti sağlam dedi. Anakart tamir oldu. Islemci garanti sağlam korkmadan kullanın dediler.

Seni aylardır buralarda görüyorum hep bu sistemle sorun yaşıyorsun. İşlemciyi değiştirdin mi?
Ve aylardır yardım bekliyorum. İşlemciyi yolladim garantiye hiç korkma sağlam dediler.
Seni aylardır buralarda görüyorum hep bu sistemle sorun yaşıyorsun. İşlemciyi değiştirdin mi?
Bu hata alıyor. Mavi ekran diyorlar ama bende mavi ekran olmuyor kitleniyor reset atarsam açılıyor.
Uyumluluk sorunu olabilir ondan dedim.
Hocam RAM'ler hicbir anakartın listesinde yok. Ya RAM ise degisiyim. Anakart ise anakartı bida yollayım ama anlamadım ya yoruldum paramı bu sisteme yatırdım oyun icin oyun oynayamiyorum.

Dosya Ekleri

• received_1186014564932806.jpeg
    received_1186014564932806.jpeg
    65,8 KB · Görüntüleme: 31
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı