Ryzen 5 2600X ve RX 580'li sistemin ikinci el değeri ne kadardır?

Zafer1

Hectopat
Makaleler
1
Black Friday dönemi kendime bir sistem topladım. RAM'ler bozuk çıkmıştı onları geri gönderip iade aldım. Parçaları taksitle almıştım ancak işten çıktığım için ödeyemeyeceğim satmam gerekiyor. Parçalar 3 haftalık henüz Windows bile yüklenmedi.
  • KASA: Phanteks P300 Tempered Glass. Alındığı yer: INVENTUS
  • GÜÇ KAYNAĞI: High Power 750W 80+ Bronze. Alındığı yer: TEKNOBİYOTİK
  • SSD: Samsung EVO 860 500 GB. Alındığı yer: AMAZON TR
  • ANAKART: MSI B450 Tomahawk: Alındığı yer: VATANBİLGİSAYAR
  • İŞLEMCİ: Ryzen 5 2600x: Alındığı yer: AMAZON
  • EKRAN KARTI: ASUS DUAL RX 580 OC 4GB. Alındığı yer: HEPSİBURADA
Kutuları ve faturaları mevcut. Sistemimin bu durumda fiyatı ne kadar olur? Kaç paradan satabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi benim sattığım sisteme geliriz ama öncesinde RAM olmayan bir sistem satıyor arkadaş. RX 580 2.Eline kimse para vermez bunuda az çok tahmin edebilirsiniz mining olayları yüzünden. 700 lirayada var 800 lirayada RX 580. Sıfır fiyatlarıyla sizin dediğiniz gibi çıkıyor sanırım 3 aşağı beş yukarı. Onun için verilecek en iyi fiyat 3000 diye düşünüyorum. Buda Benim Sattığım PC

Şimdi benim sattığım sisteme geliriz ama öncesinde RAM olmayan bir sistem satıyor arkadaş. RX 580 2.Eline kimse para vermez bunuda az çok tahmin edebilirsiniz mining olayları yüzünden. 700 lirayada var 800 lirayada RX 580. Sıfır fiyatlarıyla sizin dediğiniz gibi çıkıyor sanırım 3 aşağı beş yukarı. Onun için verilecek en iyi fiyat 3000 diye düşünüyorum. Buda Benim Sattığım PC
Buradaki sistem hazır. RAM 8 GB 3000 MHz 400-450 TL'den bulunabiliyor. Bu sistemin sıfırını şu an almak istesek 4600-5000 belki geçer diye bir fiyat çıkacak. Hazır sistemlerde düşünülmez mining olayı. Zaten kutusu, faturası ile verilecek.

Anladığım kadarıyla sistem hiç çalıştırılamamış. Sorunlu olup olmadığı önce tespit edilmesi alıcı açısından faydalı görüyorum.

Buradaki sistem hazır. RAM 8 GB 3000 MHz 400-450 TL'den bulunabiliyor. Bu sistemin sıfırını şu an almak istesek 4600-5000 belki geçer diye bir fiyat çıkacak. Hazır sistemlerde düşünülmez mining olayı. Zaten kutusu, faturası ile verilecek.
2.El sistemlere kimse güvenmiyor ki kaldıki faturası olsa bile 4200'e koy diyorsunuz. Rastgele sitelerden ucuz veya pahalı bilmeden topladım.

Aynı özellikleri sıfır parçalarla topladım bakalım kaç para ediyormuş? Kaldıki Black Fridayden toplanmış sistem.
750+80 PSU
KASA
ASUS RX 580

222.jpg

Anladığım kadarıyla sistem hiç çalıştırılamamış. Sorunlu olup olmadığı önce tespit edilmesi alıcı açısından faydalı görüyorum.

Hocam RAM bozuk olduğu için windows yükleyemedim. Başka bir ram ile denendiğinde sistem açıldı ve bios ekranı geldi. Bir sorun olmadığını düşünüyorum.

2.El sistemlere kimse güvenmiyor ki kaldıki faturası olsa bile 4200'e koy diyorsunuz. Rastgele sitelerden ucuz veya pahalı bilmeden topladım.

Aynı özellikleri sıfır parçalarla topladım bakalım kaç para ediyormuş? Kaldıki Black Fridayden toplanmış sistem.
750+80 PSU
KASA
ASUS RX 580

Eki Görüntüle 352873
5147 TL yapıyor. RAM olmadan. Senin attığın linklerde. Black Friday'da 4700 TL'ye toplansa diyelim. 4200 TL çok iyi fiyat olacak hiç açılmamış sistem için.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı