Ryzen 5 2600X ve RX 590 sisteme 750W PSU yeter mi?

Stretch McFadden

Hectopat
Daha fazla  
High Power Elementel Smart 750W bronz sertifikalı güç kaynağı var elimde. Ekran kartı RX 590 almak istiyorum. Güç kaynağı yeterli olur mu sizce? İşlemci Ryzen 5 2600X, anakart X470 olacak. Yeterli gelir mi? Bir de yukko.com'da 1800 TL. Bu siteden alayım mı yoksa riske atmayıp Amazon'dan 2000 TL'ye satın alayım mı? Ne önerirsiniz? Arkadaşlar sorunla uğraşmak istemiyorum. Hepsiburada'yı eledim o yüzden başka site tavsiyeleri de olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
750W yüksek bir değer, fazlasıyla yeterli.

700W var bende de Rx 580 sistem için aldım, size de yetecektir. Ekran kartını da Yukko'dan aldım. Aldıktan sonra gelen kargoyu görünce şaşırdım ekran kartı kutusu başka kutu içinde ve boşluklara da hava ile şişirilmiş hasar yememesi adına özel şeyler konmuştu adı aklıma gelmedi şu an memnun almıştım. 75TL indirim kodunuz yoksa müşteri hizmetleriyle görüşün hemen ayarlarlar :)

700W var bende de Rx 580 sistem için aldım, size de yetecektir. Ekran kartını da Yukko'dan aldım. Aldıktan sonra gelen kargoyu görünce şaşırdım ekran kartı kutusu başka kutu içinde ve boşluklara da hava ile şişirilmiş hasar yememesi adına özel şeyler konmuştu adı aklıma gelmedi şu an memnun almıştım. 75TL indirim kodunuz yoksa müşteri hizmetleriyle görüşün hemen ayarlarlar :)
Tavsiye ediyorsun yani siteyi ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı