Ryzen 5 2600X ve RX590 Sistem Toplama

Tunahan93

Hectopat
Aşağıdaki sistemi almayı düşünüyorum arkadaşlar, monitör kasa güç kaynağı HDD var elimde. İtopya'dan alıyorum, fiyatları uygun geldi ve tek bir site olsun uğraşmayayım istedim ama İtopya nasıldır, sorun çıkarır mı bana? Fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar.

%C4%B0topya.jpeg

Sistem gayet güzel. İtopya'da güvenilir. Monitörünüzün ve güç kaynağınızın özelliklerini, markasını yazar mısınız?
Ayrıca aklınızda bulunsun çeşitli sitelerde GTX 1070 2300-2400TL bandına kadar bulunabiliyor.

Sistem gayet güzel. İtopya'da güvenilir. Monitörünüzün ve güç kaynağınızın özelliklerini, markasını yazar mısınız?
Ayrıca aklınızda bulunsun çeşitli sitelerde GTX 1070 2300-2400TL bandına kadar bulunabiliyor.
Monitörüm Freesync desteği var diye amd seçtim bir de fiyatı'da uygun samsung c24fg73 1080p monitör high power 750w güç kaynağı var 80+bronz seltifakalı black friday'de almıştım, sonuç olarak itopya bana sorun çıkarmaz parçalar güzel diyorsunuz demi ?

Evet her şey düzgün.
Bu forumda ramler ryzen işlemci ile uyumlu olmak zorunda gibi yazı okudum sabah benimkiler uyumlumu bir de bu sistem beni lol pugb fortnite gibi oyunlarda ultra ayarlarda yada yüksek ayarlarda rahat götürür mü ? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim birazdan siparişi vericem olumsuz yorum gelmezse.

Uyum sorunu değil de düşük performans sorunu diyelim ona. 3200MHz'de çalıştığı için bellekler sorun yapmayacaktır. Yazdığınız oyunlarda istediğiniz performansı alırsınız.

RX 590 ultra ayarlarda FHD çözünürlükte Battlefield 5'te 60+FPS veriyor. Şu videoya bakabilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

RX 590 ultra ayarlarda FHD çözünürlükte Battlefield 5'te 60+FPS veriyor. Şu videoya bakabilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Peki siparişi veriyorum o zaman başka tavsiyeleriniz yoksa.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı