Ryzen 5 3400G sistem nasıl?

Size önerim kesinlikle "Sistem 2"yi almanız. 2.sistemi 3200₺ yapmak için RAM'den kısmak istemedim çünkü APU sistemlerde RAM çok önemlidir. Mesajımın en altındaki videodan anlayabilirsiniz önemini.​

Sistem 1 : 3622₺

(1 adet 8GB)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sistem 2 : 3673₺​

(2 adet toplam 16 GB)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Size önerim kesinlikle "Sistem 2"yi almanız. 2.sistemi 3200₺ yapmak için RAM'den kısmak istemedim çünkü APU sistemlerde RAM çok önemlidir. Mesajımın en altındaki videodan anlayabilirsiniz önemini.​

Sistem 1: 3622₺

(1 adet 8 GB)

Sistem 2: 3673₺​

(2 adet toplam 16 GB)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam elinize sağlık, APU sistemlerde çift kanal RAM çok iyi ama anakartı B450 alsa sonra da RAM'i yükseltebilir bence.

size önerim kesinlikle "sistem 2"yi almanız. 2.sistemi 3200₺ yapmak için RAM'den kısmak istemedim çünkü APU sistemlerde RAM çok önemlidir. Mesajımın en altındaki videodan anlayabilirsiniz önemini.​

sistem 1: 3622₺

(1 adet 8 GB)

sistem 2: 3673₺​

(2 adet toplam 16 GB)

Ben 3400G ile 2200G ile aralarında oyun testlerinde bir fark göremedim 10 FPS falan bir fark var 2200G tercih edilse nasıl bir sorun olur?

Ben 3400G ile 2200G ile aralarında oyun testlerinde bir fark göremedim 10 FPS falan bir fark var 2200G tercih edilse nasıl bir sorun olur?
Siz o testleri boşverin hocam. O işlemci RX570'i bile besleyemiyor. RAM'İ 4GB alın ama 3400G/2400G'den vazgeçmeyin :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı