Ryzen 5 3400G sistem uyumlu mu?

ahmet78

Hectopat
Daha fazla  
ssss.png

Arkadaşlar bu parçalar uyumlu mu?

Arkadaşlar bende biliyorum ekran kartlı toplamayı rtx 3000 serisi kartları bekliyorum işlemci yi degistiricem bu arada 5-6 ay idare ettsin yeter

Arkadaşlar bende biliyorum ekran kartlı toplamayı RTX 3000 serisi kartları bekliyorum işlemci yi degistireceğim bu arada 5-6 ay idare ettsin yeter.

Hocam 3000 serisi bu ay çıkmaya başlıyor zaten, 3600 alsanız daha iyi olur bence, ama tabii eğer bütçe şu an yoksa orasını bilemem.

Hocam 3000 serisi bu ay çıkmaya başlıyor zaten, 3600 alsanız daha iyi olur bence, ama tabii eğer bütçe şu an yoksa orasını bilemem.
Bütçe yok iste bide baktim millet 2. El ekran kartı al 150 tl ye sonra islemciyi 3500x yap flan diyo 730 ekran karti bu anakartla uyumlu bilmiyorum iste siz biliyorsaniz yardimci olurmusunuz

Bütçe yok iste bir de baktim millet 2. el ekran kartı al 150 TL'ye sonra islemciyi 3500X yap flan diyor 730 ekran karti bu anakartla uyumlu bilmiyorum iste siz biliyorsaniz yardimci olur musunuz.

Hocam uyumludur, güzel bir işlemci alıp 2.el ucuz bir ekran kartı almak bence de daha mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı