Ryzen 5 3400G sisteme ekran kartı önerisi

Tavsiyeleriniz için teşekkürler dostlarım. Geforce modellere fazla bakmamıştım aklımda bulunacak bundan sonrasında. Genel kanı 1650 super modeli oldu sanırım biraz daha üzerine düşeceğim. Tekrardan teşekkürler.

Boş masraftan başka bir şey olmaz bu CPU'ya GTX 1660 Super almak. Zaten darboğazdan dolayı GTX 1650 Super ve RX 5500XT gibi FPS verecek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Görüldüğü üzere GPU kullanımı neredeyse hiçbir oyunda %75 görmüyor.
İleride işlemci güncelleyecek olursa?

Merhabalar. Ryzen 5 3400g işlemcili bir apu sistemi topladım. Bir süre sonrasında ekran kartı almayı planlıyorum bütçem de en fazla 2000 lira civarı olacak gibi. RX 580 ve RX 5500'ün 8 GB'lik modelleri arasında kaldım. Aralarında 500 liraya yakın fiyat farkı olabiliyor ama karşılaştırma videolarını incelediğimde aralarında dağlar kadar fark göremedim. Sizce nasıl yapmalıyım? Bunların 4 GB'lik modelleri de tercih edilebilir mi bunu da sormuş olayım. İsteğim güncel oyunları ve önümüzdeki zamanlarda çıkacak yeni oyunları en az medium kalitede akıcı oynatması. Tavsiyeleriniz ve bilgileriniz için şimdiden teşekkürler.
benim onerim ikinci el gtx 1650 super alman 1500 ede bulursun 2000 e ede

Geri
Yukarı