Ryzen 5 3500 işlemci için fan önerisi

oldwolf

Yoctopat
Daha fazla  
Meslek
Finans , Ticaret
Merhaba arkadaşlar. Yeni sistemi topladım ilk defa kendim topladım ve işlemci fanım yok. Bana önerebileceğiniz fan var mıdır?
Kasa modelim: Performax Inferno tempered cam RGB 650W 80+Bronze midi Tower bilgisayar kasası.
İşlemcim: Ryzen 5 3500.

Bütçem: (100-500 TL)

Bu gayet yeterli. Yükseltme durumunda da değiştirmeye gerek kalmaz.

PSU Performax ise kötü olmuş. Onu da değiştirmenizi öneririm.

Direkt olarak bu linkden alsam problem olmaz değil mi? Ve kasa seçimi neden kötü onu da öğrenebilir miyim? Teşekkürler..

Ve kasa seçimi neden kötü onu da öğrenebilir miyim? Teşekkürler.

Performax malzeme kalitesi kötü olan markalardan biridir. Genellikle ömürleri uzun olmaz. Şanslı olmanız lazım uzun süre sorunsuz kullanabilmeniz için. PSU'larında ise kullandıkları kapasitörler genellike Çin malı olur, Japon malı kapasitör olmayan PSU'ları pek önermiyorum. Kasa kullanılabilir bir süre, önü mesh bir yapıda ise sorun olmayacaktır.

Direkt olarak bu linkden alsam problem olmaz değil mi?

Akakçe'de satış yapılmıyor bildiğim kadarı ile, oradaki fiyat bilgisi olan sekmede en ucuz olan linki seçip oradan alım yapın. Daha güvenilir bir satıcıdan almak isterseniz GelBura'dan alabilirsiniz. Soğutucunun markası olan ID-Cooling'in Türkiye distribütörüdür.

Performax malzeme kalitesi kötü olan markalardan biridir. Genellikle ömürleri uzun olmaz. Şanslı olmanız lazım uzun süre sorunsuz kullanabilmeniz için. PSU'larında ise kullandıkları kapasitörler genellike Çin malı olur, Japon malı kapasitör olmayan PSU'ları pek önermiyorum. Kasa kullanılabilir bir süre, önü mesh bir yapıda ise sorun olmayacaktır.

Akakçe'de satış yapılmıyor bildiğim kadarı ile, oradaki fiyat bilgisi olan sekmede en ucuz olan linki seçip oradan alım yapın. Daha güvenilir bir satıcıdan almak isterseniz GelBura'dan alabilirsiniz. Soğutucunun markası olan ID-Cooling'in Türkiye distribütörüdür.
Hmm Teşekkürler bilgilendirdiğiniz için Ben yalnızca Psu içersinde olan bir kasa ve ucuz olduğunu görünce Pek bilgim olmadığı için uygun geldi ve aldım sanırım hata yapmışım dediğinize göre umarım sorun çıkarmaz diyelim bir sonraki seferde buna dikkat edeceğim Akakçe konusunda direkt oradan satış gösteriyor attığınız linkdeki birinci satıcı direkt site üzerinden sipariş oluşturuyor cimri gibi değil sanırsam Gelburaya bir göz atayım o zaman.. Tekrardan teşekkürler her şey için.

Hmm teşekkürler bilgilendirdiğiniz için Ben yalnızca PSU içerisinde olan bir kasa ve ucuz olduğunu görünce Pek bilgim olmadığı için uygun geldi ve aldım sanırım hata yapmışım dediğinize göre umarım sorun çıkarmaz diyelim bir sonraki seferde buna dikkat edeceğim Akakçe konusunda direkt oradan satış gösteriyor attığınız linkteki birinci satıcı direkt site üzerinden sipariş oluşturuyor cimri gibi değil sanırsam Gelburaya bir göz atayım o zaman. Tekrardan teşekkürler her şey için.

İleride PSU değişimi yapılabilir, orası sorun değil. Rica ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı