Ryzen 5 3500 & RTX 2070 X sistemin önerisi

Kasa içi PSU olanlara çok sıcak bakmıyordum açıkçası. Ayrı olarak seçeceğim bir şeyi alayım kafam rahat eder diye. Ama gelecek yorumlara göre değerlendirebilirim, güzel görünüyor çünkü.
Ben aldım bu kasa ve psuyu, itopyadan geçen cuma verdiğim ssd hard disk siparişlerim de gelirse kuracağım.Size yorumlarımı belirtebilirim o zaman.

Ben aldım bu kasa ve psuyu, itopyadan geçen cuma verdiğim ssd hard disk siparişlerim de gelirse kuracağım.Size yorumlarımı belirtebilirim o zaman.

Tabiki ne zaman isterseniz, zaten önümde 2 ay var şu an kasa ve psu için.
Tekrar merhaba. Kasa olarak 400-500 model gezdim sanırım, aklıma yatacak ve gözüme hoş gelen olarak 4 farklı model göstereceğim. Sizce hangisi özellik ve ergonomi olarak öndedir.

@Tolga Samet @Caner Uncu @BerkayZ87 @Emre Eryılmaz00
Tabiki ne zaman isterseniz, zaten önümde 2 ay var şu an kasa ve psu için.
Tekrar merhaba. Kasa olarak 400-500 model gezdim sanırım, aklıma yatacak ve gözüme hoş gelen olarak 4 farklı model göstereceğim. Sizce hangisi özellik ve ergonomi olarak öndedir.

@Tolga Samet @Caner Uncu @BerkayZ87 @Emre Eryılmaz00

@Emre Eryılmaz00

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı