Ryzen 5 3500U MX230 nasıldır?

borabircann

Decapat
Arkadaşlar selam. PlayStation'umu satıp masaüstü toplamayı düşünüyordum fakat fikrimi değiştirip laptop almaya karar verdim. Bütçem 4500, taş çatlasa 5000E çıkabilirim ama üstüne çıkamam. Aklımda şöyle bir laptop var;
Güncel oyunları oynamayacağım, o tarz oyunları PS4'ten oynuyorum. Genellikle LoL ve Fortnite oynamak için ayrıca dersler okul vb. için kullanacağım. LoL'ü sıkıntısız oynatır diye düşünüyorum ama Fortnite oynatır mı mesela 720P veya 1080P Low ayarlarda gibi. Yaklaşık FPS değerleri sizce kaç olur? Pek fazla video bulamadım. Ayrıca bütçeye uygun önerileriniz varsa bekliyorum, Vatan Teknosa MediaMarkt gibi yerlerden olursa iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer oraya buraya taşır kullanırım diye laptop alıyorsan öyle olmuyor. Gittim ben zamanında öyle aldım 4 senede maksimum 40 defa masa dışında bir yerde kullandım. Eğer imkanın var ise masaüstü topla.

Eğer oraya buraya taşır kullanırım diye laptop alıyorsan öyle olmuyor. Gittim ben zamanında öyle aldım 4 senede maksimum 40 defa masa dışında bir yerde kullandım. Eğer imkanın var ise masaüstü topla.
Masaüstü toplamayacağım maalesef. Çok gezen biriyim ve laptop yanımda hep götürüyorum, şu anki laptopumda artık yaklaşık 10 senelik ve LoL bile oynatamaz duruma geldi. O yüzden seçeneklerim arasında sadece laptop var.

Yeni konular

Geri
Yukarı