Ryzen 5 3500U ve RX 535 oyunlarda kasma

xeren00

Centipat
Dün Acer'dan 0 bir laptop aldım. Ekran kartı driverlarını falan yükledim Zula'yı indirdim. Bu gün Zula'yı açtım ve kasmaya başladı üzerine 10 dakika sonra laptop ekranı gitti sonra bir tuşa basarak açıldı ama oyun donmuştu görev yöneticisi falan da çalışıyordu 5 dakika sonra düzeldi ve oyunu tekrar açtım yine aynısı oldu bu arada laptop işlemcisi neredeyse hiç ısınmamıştı bende anlamadım.

Sistem ayrıntıları:

1: Ryzen 5 3500U
2: Radeon RX 535
3: 8 GB RAM

Not: Windows 10 Pro yüklü ama lisans anahtarı yok acaba bundan mı kaynaklı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Lisans anahtarı kaynaklı değildir ama 10TL fiyata bir key alıp etkinleştirmeniz hiç fena olmaz 😀

MSI Afterburner açıkken oyun içi kullanım sıcaklık FPS gibi şeylerin hepsi açıkken oyun içinde ekran görüntüsü atar mısınız ?

Biri daha aynı sorunu yaşamıştı sorunu formatla çözüldü ama bunu yapmadan yukarıdaki şeyi yapın ki sorunu anlayalım.

Lisans anahtarı kaynaklı değildir ama 10TL fiyata bir key alıp etkinleştirmeniz hiç fena olmaz 😀

MSI Afterburner açıkken oyun içi kullanım sıcaklık FPS gibi şeylerin hepsi açıkken oyun içinde ekran görüntüsü atar mısınız ?

Biri daha aynı sorunu yaşamıştı sorunu formatla çözüldü ama bunu yapmadan yukarıdaki şeyi yapın ki sorunu anlayalım.
Bunları yaptığımda sistem gereksinimleri yeterli mi

Büyük ihtimal ekran kartı sürücünü güncellemedin, Windows otomatik güncelleştirme ile yüklenenin sürümü eski oluyor sorun yapabilir güncelle.

Ayrıca;

O sistem ile oynanabilecek yüzlerce oyun varken para yatır kazan oyunları neden ülkemizde bu kadar tutuyor? Bizim millet P2W oyunların bağımlısı, cidden keriz bir oyuncu kitlemiz var. Zula oynama, vaktine yazık.

Büyük ihtimal ekran kartı sürücünü güncellemedin, Windows otomatik güncelleştirme ile yüklenenin sürümü eski oluyor sorun yapabilir güncelle.

Ayrıca;

O sistem ile oynanabilecek yüzlerce oyun varken para yatır kazan oyunları neden ülkemizde bu kadar tutuyor? Bizim millet P2W oyunların bağımlısı, cidden keriz bir oyuncu kitlemiz var. Zula oynama, vaktine yazık.
İmternetten orijinal ve en güncel driverlarını yükledim ve etkinleştirdim
driverları yüklediğine eminmisin?
Evet çünkü otomatik güncelleme ile değil kendim Manuel indirdim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı