Ryzen 5 3500X - RX580 sistem Valorant'ta takılıyor

altay21

Hectopat
Daha fazla  
Oyunda FPS düşmeden sadece anlık takılma sorunu var ve uzun zamandır yaşıyorum bunu. İşletim sistemim Windows 10 kullanırken de takılıyordu 11'e geçtim 2 defa temiz sıfırdan kurulum yaptım hala yaşıyorum. Tüm sürücüler güncel BIOS'a kadar. Oyun içi tüm ayarları elledim yine olmuyor. Sıcaklıklar olması gerektiği gibi. Bu sorun yüzünden 6 veya 7 aydır düzgün oynayamıyorum.
32 GB 3200MHz RAM.
Ryzen 5 3500X.
ASUS RX580 4 GB ekran kartı.
Crucial M.2 SSD 500GB.

Oyunda FPS düşmeden sadece anlık takılma sorunu var ve uzun zamandır yaşıyorum bunu. İşletim sistemim Windows 10 kullanırken de takılıyordu 11'e geçtim 2 defa temiz sıfırdan kurulum yaptım hala yaşıyorum. Tüm sürücüler güncel BIOS'a kadar. Oyun içi tüm ayarları elledim yine olmuyor. Sıcaklıklar olması gerektiği gibi. Bu sorun yüzünden 6 veya 7 aydır düzgün oynayamıyorum.
32 GB 3200MHz RAM.
Ryzen 5 3500X.
Crucial M.2 SSD 500GB.

V-Sync açık mı?

32 GB 3200MHz RAM.
Ryzen 5 3500X.
Crucial M.2 SSD 500GB.

Valorant daha çok işlemci tabanlı bir oyun ve işlemcinizde gayet iyi tuhaf gerçekten.

Geri
Yukarı