Ryzen 5 3550H CS:GO ve genel performans

Arkadaşlar herkese selam. Sanırım sorunum HDD kaynaklı, çünkü oyun donduğu zaman anlık olarak harddiskten flip sesi geliyor yani dönme sesi daha sonra donma geçiyor. bilgisayarım daha 6 aylık şu an finallerim var finallerden sonra garantiye vereceğim.

Arkadaşlar herkese selam. Sanırım sorunum HDD kaynaklı, çünkü oyun donduğu zaman anlık olarak harddiskten flip sesi geliyor yani dönme sesi daha sonra donma geçiyor. bilgisayarım daha 6 aylık şu an finallerim var finallerden sonra garantiye vereceğim.
Oyunu SSD’ye kur sorun çözülüyor. HDD’inde bir sorun olduğunu düşünmüyorum 5400RPM olduğundan sadece yavaş kalıyor online oyun olduğu için bu sorunu yaşıyorsun.

Oyunu SSD’ye kur sorun çözülüyor. HDD’inde bir sorun olduğunu düşünmüyorum 5400RPM olduğundan sadece yavaş kalıyor online oyun olduğu için bu sorunu yaşıyorsun.
Ama rainbow six siege oynadığımda böyle bir problemle hiç karşılaşmadım. anlayamadım bad sector mü var acaba sürekli harddisk ışığı sönüyor oyun içinde bomba atılınca veya bomba patladığında 1 saniyelik takılma spin sesi tekrardan çalışma

Dostum ayni problem bendede var fps bazen 100e dusuyor ve drop giriyor.sinirimi bozuyor. Araştırdığımda çoğu gtx 1650 kullanıcısı dert yakınıyor. Konuyu bende hala çözemedim.

Dostum ayni problem bendede var fps bazen 100e dusuyor ve drop giriyor.sinirimi bozuyor. Araştırdığımda çoğu gtx 1650 kullanıcısı dert yakınıyor. Konuyu bende hala çözemedim.
Problemi youtube'a koyuyorum, videoyu inceler misiniz sizdede sorun böyle mi?
oyun 2007 yapımı eski bir mmorpg. tam 1:39'da daha net görebilirsiniz. harddiskten gelen seside duyabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı