Ryzen 5 3600 95 derece sıcaklık

.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

Bu çözüm olur.

.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

Bu çözüm olur.
Ucuz sıvı soğutmalarda sızma sorunu olduğunu okumuştum ayrıca bunların bakımları da öyle herkes tarafından yapılamıyor. Bence arkadaş güzel bir kule tipi soğutma alsın kafası rahat olsun.

Kesinlikle bir yerde hata var. Sadece stok soğutucunun yetmemesinden ötürü olduğunu sanmıyorum. Bence kasanızın hava sirkülasyonunda da problem var.

Stok fan ile kullanan arkadaşım var hiç bir sorun yaşamıyor. Öncelikle kullandığınız fan amd wraith olmayabilir veya montaj sırasında tam oturtulmamış olabilir son olarak anakartın ayarlarında yanlışlık olabilir.

fortnite valorant gibi oyunlarda baya yükseliyor.Ses çıkarmaya başlıyo.Stok soğutucu kasam:POWER BOOST VK-G2052S RGB 650W 80+ Tempered Glass USB 3.0 Mid Tower Kasa | ITOPYA
fakat csgo da böyle bi sıcaklık göremiyorum.Boş ekranda 60 derece.Pcyi aldığım firma overclock yaparsa garantisinin gideceğini söyledi.
rtx 2060 super
ryzen 5 3600
gigabyte b450m h
8x2 16gb ram 3000mhz gskill
480gb toshiba ssd
bilgisayar özelliklerim bunlar
Kasam İtopya'daki teknopanda ürünüdür bilginize.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı