Çözüldü Ryzen 5 3600 Black Friday'de indirime girer mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AAks

Kilopat
Merhaba ben Ryzen 5 3600 almayı düşünüyorum. Black Friday’de iyi indirim olur mu ve bu yıl yaza kadar bundan daha güzel bir indirim olacak mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle indirim olacaktır, fakat indirim genel olarak yapılmadığı için hangi ürünlerde olacağı belli değil. O gün gelmiyene kadar hangi ürünlerin indirim alacağını anlıyamayız.

Net bir indirim söylemek mümkün değil. Black Friday olmasa bile yakında Vatan Bilgisayar ve QP Bilişim indirim yapacaklar belki o zaman uygun fiyata alınır. Vatan Bilgisayar'ın indirim yapacağı benim görüşüm ancak QP Bilişim'in kendisinden bilgi aldım. Şu sıralar indirim için beklemeye değer.

Hepsiburada Perşembe günü başlayacak. Vatanda ya aynı gün ya da haftasonu başlar diye tahmin ediyorum. Bende beklemedeyim. RX 5700 XT veya RTX 2070 SUPER sistem toplayacağım.
Hepsiburada Perşembe günü başlayacak. Vatanda ya aynı gün ya da haftasonu başlar diye tahmin ediyorum. Bende beklemedeyim. RX 5700 XT veya RTX 2070 SUPER sistem toplayacağım.
Peki yılın en iyi indirimi bu mu ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı