Ryzen 5 3600 için soğutucu önerisi

rukomami

Decapat
Daha fazla  
RAM
16
Anakart
MSI B450M-A PRO MAX
Merhaba arkadaşlar, ben Ryzen 5 3600 aldım ve stok soğutucu var ve bunu değiştirmek istiyorum hangi işlemci soğutucusunu önerirsiniz bütçem çok yok F/P ürünleri olursa iyi olur.

Bilinmedik marka da almanızı önermem Snowman gibi markaları.
Alacaksanız bu dört modelden birisini önerebilirim size. Bütçeniz olsaydı Türkiye gibi dört mevsimi de yaşadığımız ülke de sıvı soğutucu takmanız ama bütçeyi aşar.

Kasa: Vento Vg04f Temperli Cam Mid Tower Atx Rgb Bilgisayar Kasası

Bütçe 300 geçmesse iyi olur geçersede düşünürüm alamayı

Alacaksanız bu dört modelden birisini önerebilirim size. Bütçeniz olsaydı Türkiye gibi dört mevsimi de yaşadığımız ülke de sıvı soğutucu takmanız ama bütçeyi aşar.

Peki bunlar arasında tabsiye edeceğiniz hangisidir

Kasa: Vento VG04F Temperli Cam Mid Tower ATX RGB bilgisayar Kasası

300 TL'ye kadar bütçen varsa benim attığım alabileceğin bir ürün. Kötü bir marka değil. Ürünü forumda aratıp yorumlarına bakabilirsin. Çoğu kişi bu fiyat bandında memnun.
Arkadaşın attıkları arasından en iyisi Cooler Madter Hyper 212 Dual Sickleflow 2x120mm ARGB Led Fanlı CPU Soğutucusu fiyatı, teknik özellikleri, modelleri,Cooler Madter Hyper 212 Dual Sickleflow 2x120mm ARGB Led Fanlı CPU Soğutucusu en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da ama bu kadar para vermeye gerek var mı derseniz, yok.

300 TL'ye kadar bütçen varsa benim attığım alabileceğin bir ürün. Kötü bir marka değil. Ürünü forumda aratıp yorumlarına bakabilirsin. Çoğu kişi bu fiyat bandında memnun.
Arkadaşın attıkları arasından en iyisi COOLER MASTER HYPER 212 SPECTRUM 1x120MM Rainbow Led Fanlı İşlemci Soğutucu fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da ama bu kadar para vermeye gerek var mı derseniz, yok.
Peki bu fanın bi incelemesi varmı 300tl olanın

Kasa: Vento Vg04f Temperli Cam Mid Tower Atx Rgb Bilgisayar Kasası

Bu dolar kurunda 300TL'ye soğutucu bulmak zor. Ucuza kaçacağım diye işlemcinizden de olmayın derim. Hava soğutucu alacak olsaydım ben Cooler Master alırdım.

Bu dolar kurunda 300TL'ye soğutucu bulmak zor. Ucuza kaçacağım diye işlemcinizden de olmayın derim. Hava soğutucu alacak olsaydım ben Cooler Master alırdım.

Peki cooler master hyper 612 için ne düşünüyorsunuz

Çoktan kastın? Ayrıca kasan nedir?

Çoktan kastın? Ayrıca kasan nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı