Çözüldü Ryzen 5 3600 işlemci üzerinde model numarası yazmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kürşat Arslan

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Serbest meslek
Merhaba İncehesap'tan aldığım Ryzen 5 3600 tray işlemcinin üzerinde modeli neden yazmıyor?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-01-13-15-14-33-591_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-01-13-15-14-33-591_com.miui.gallery.jpg
    181,6 KB · Görüntüleme: 55
Çözüm
Hocam hemen heyecanlanmayın seri numarasından sorgulayın, işlemci gücünü test edin. 1600'ü 3600 gösterebilirler modlama ile ama skorlarda fark eder.
İşlemci üzerindeki yazılara baktığımız zaman 2 tane "diffused" yeri yazıyor. Belki işlemci gerçek olmayabilir. AMD product check sayfasından işlemcinin seri numarasını yazarak orijinalliğini kontrol edebilirsiniz.

Ama sayfasında seri numarası yazacak bir yer bulamadım.

Mevzunun sonunu merak ettim ve konuyu takibe aldım. Umarım mağdur olmazsın. Orjinal olsa bile testleri de yapılıp kontrol edilmeli işlemcinin.

Mevzunun sonunu merak ettim ve konuyu takibe aldım. Umarım mağdur olmazsın. Orijinal olsa bile testleri de yapılıp kontrol edilmeli işlemcinin.

İncehasabi aradım. Koyuncu şirketi garantili dediler. Koyuncuyu aradım bizde kaydı yok işlemcinin resmini e-mail atın detaylı bakalım dediler. Kendim bildiğim kadarıyla PC üzerinden baktım sorun yok gözüküyor. İlginiz için teşekkür ederim.
Şimdi Koyuncu elektronik ten mail geldi. İşlemci kendilerinin değilmiş.

Hocam hemen heyecanlanmayın seri numarasından sorgulayın, işlemci gücünü test edin. 1600'ü 3600 gösterebilirler modlama ile ama skorlarda fark eder.

Çözüm

Geri
Yukarı