Ryzen 5 3600 MSI B450M Pro Max anakartta çalışmıyor

qokhandd

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar,
Parça parça kasa topladım. Fakat işlemcim Ryzen 5 3600, MSI B450M'a Pro Max ana kartta çalışmadı. Bilgisayarcıya götürdüm, anakartta BIOS Update attı Ryzen 1600 takarak ve çalıştı. Tekrar 3600'ü takınca çalışmadı. Sebebi ne olabilir? Güç kaynaklı vb. sıkıntı mevcut değil. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Çalışmadı derken? Görüntü mü gelmedi? Eğer ekran kartınız yok ise onboard üzerinden görüntü almaya çalışıyorsanız almamanız normal.

Bütün gerekli parçalar mevcut. Görüntü gelmemesi değil çalışmıyor direkt. 1600'de görüntü geldi 3600'de gelmiyor.

Merhabalar,
Parça parça kasa topladım. Fakat işlemcim Ryzen 5 3600, MSI B450M'a Pro Max ana kartta çalışmadı. Bilgisayarcıya götürdüm, anakartta BIOS Update attı Ryzen 1600 takarak ve çalıştı. Tekrar 3600'ü takınca çalışmadı. Sebebi ne olabilir? Güç kaynaklı vb. sıkıntı mevcut değil. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.
Sıkıntıyı çözebildiniz mi, son durum nedir?
Merhaba, ben de aynı sistemi aldım ve ben de görüntü alamıyorum ancak sıkıntının ramlerde olduğunu düşünüyorum. Sizin ram markanız nedir acaba?
Sorunu çözebildiniz mı? Ben de 2600 e b450 pro Max almayı düşünüyorum, almamalı mıyım?
Bende de Corsair RAM var PC donma yapıyor.
Sorunu çözdünüz mü?

Yeni konular

Geri
Yukarı