Ryzen 5 3600 + RTX 2060 sistem nasıldır?

snrdnr

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Bir süredir sistem arayışındayım ve bu serüven arkadaşımın satmak istediği sisteminden ateş alarak başladıç Sonrasında Technopat ile iletişime geçtiğim arkadaşların sistem hakkındaki eleştirileri ile son buldu.
İkinci el sistem yerine sıfır almamı önerdiler ve örnek sistemleri paylaştılar. Kafama da yatmıştı bütçeyi biraz daha zorlama dönemine gitmiştim ki yine kafamı karıştıran bir arkadaşım oldu. Aşağıdaki özelliklerini yazacağım sistemi 2 ay önce toparladı ve hayati bir karar alarak başka şehirde farklı bir iş koşturmaya başladığı için sistemini satmaya karar verdi. Sizden ricam fiyat/performans karşılaştırması.

Özellikler şöyle:
-Ryzen 5 3600 işlemci.
-MSI RTX 2060 6 GB ekran kartı.
-MSI Tomahawk B450 anakart.
-16 GB RAM (detay hatırlamıyorum).
-256 Kingston SSD.
-1 TB Barracuda 7200 HDD.
-24 inc MSI MAG241C curved monitör.
Klavye mouse vs.

Hepsi 5000 lira. Sizce nasıl?
@Silinen üye hocam senle bu konuda bayağı hasbihal ettik😁 Bu sisteme ne dersin?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba. Bir süredir sistem arayışındayım ve bu serüven arkadaşımın satmak istediği sisteminden ateş alarak başladıç Sonrasında Technopat ile iletişime geçtiğim arkadaşların sistem hakkındaki eleştirileri ile son buldu.
İkinci el sistem yerine sıfır almamı önerdiler ve örnek sistemleri paylaştılar. Kafama da yatmıştı bütçeyi biraz daha zorlama dönemine gitmiştim ki yine kafamı karıştıran bir arkadaşım oldu. Aşağıdaki özelliklerini yazacağım sistemi 2 ay önce toparladı ve hayati bir karar alarak başka şehirde farklı bir iş koşturmaya başladığı için sistemini satmaya karar verdi. Sizden ricam fiyat/performans karşılaştırması.

Özellikler şöyle:
-Ryzen 5 3600 işlemci.
-MSI RTX 2060 6 GB ekran kartı.
-MSI Tomahawk B450 anakart.
-16 GB RAM (detay hatırlamıyorum).
-256 Kingston SSD.
-1 TB Barracuda 7200 HDD.
-24 inc MSI MAG241C curved monitör.
Klavye mouse vs.

Hepsi 5000 lira. Sizce nasıl?
@Silinen üye hocam senle bu konuda bayağı hasbihal ettik😁 Bu sisteme ne dersin?
Sistemin garantisi falan varsa kesinlikle alınır. Ramler 16gb yazmışşın 16gb ram tek kanal mi dual mı ? Birde monitör 144hz mi ? Onun dışında alınır her türlü.

İkinci el yerine sıfır sistem almaya karar verdimden sonra sistemi okudum ve bu nasıl 5000 TL dedim. :D

Gerçekten ucuza yakalamışsınız, kesinlikle kaçırmayın.

Evet arkadaşlar.ürün sıfır gibi 2 aylık. Garanti ve kutuları duruyor. 144 mhz 1ms monitör 24 inç. Ramler 8+8 ram. Alıyorum zaten de içimi rahatlatmak için sordum. Klavye mouse dandik ama :)
Kasa psu yu sormadım valla :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı