Ryzen 5 3600 RTX 3060 sistem 10300 TL!

Adamlar bu fiyata Phanteks P400A kasa koymuşlar, şaka mı bu fiyat ya :D parası olan çöksün, al-sat yapsan sırıtmaz :D

Hocam P400A şu an Inventus'ta indirimde, 1140₺'ye satılmakta, bilginiz olsun.

Hocam P400A şu an Inventus'ta indirimde, 1140₺'ye satılmakta, bilginiz olsun.
Evet biliyorum beyaz olanı indirimde, bende siyah olanını halihazırda kullanmaktayım çok iyi kasadır 😁 Siyah modelin stoku daha az oluyor, bu sistemde siyah kullanılması bide bu kadar uyguna kullanılması beni çok şaşırttı. Gerçekten de gördüğüm en iyi toplama sistem bu olabilir üstelik 500 lira farkla B550 MSI-A PRO anakart yükseltmesi yapılıyor mesela bunun da mantıkla izahı yok :D

Evet biliyorum beyaz olanı indirimde, bende siyah olanını halihazırda kullanmaktayım çok iyi kasadır 😁 siyah modelin stoku daha az oluyor, bu sistemde siyah kullanılması bir de bu kadar uyguna kullanılması beni çok şaşırttı. Gerçekten de gördüğüm en iyi toplama sistem bu olabilir üstelik 500 lira farkla B550 MSI-a Pro anakart yükseltmesi yapılıyor mesela bunun da mantıkla izahı yok :D

Ben de çok şaşırdım, büyük ihtimalle çok az stok vardı hocam belki de kar amacı gütmeden reklam adına böyle bir kampanya yapmış olabilirler.

Geri
Yukarı