Ryzen 5 3600 Sistem Assassin's Creed Odyssey Oynarken Yeniden Başlıyor

Etonon

Hectopat
Merhaba öncelikle sistemimi yazıyorum.

Gigabyte S2H B450M anakart.
Ryzen 5 3600.
MSI RX 5600 XT 6 GB.
16 GB (2x8) 2133MHz RAM.
600W Zalman Z3 Plus PSU.

AC: Odyssey oynarken zamansız bir şekilde oyun donuyor ve görev çubuğuna yakın kısımlarda glitchlenme olup birkaç saniye sonra bilgisayar kendini yeniden başlatıyor. Ekran kartımı, işlemcimi ve RAM'lerimi 10-13 dakikalık stres testine soktum herhangi bir problem yok. PSU'dan kaynakladığını düşündüm fakat bunu sadece tek bir oyunda yapmakta ve buna neden olan hatayı asla bulamıyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz?

Merhaba öncelikle sistemimi yazıyorum.

Gigabyte S2H B450M anakart.
Ryzen 5 3600.
MSI RX 5600 XT 6 GB.
16 GB (2x8) 2133MHz RAM.
600W Zalman Z3 Plus PSU.

AC: Odyssey oynarken zamansız bir şekilde oyun donuyor ve görev çubuğuna yakın kısımlarda glitchlenme olup birkaç saniye sonra bilgisayar kendini yeniden başlatıyor. Ekran kartımı, işlemcimi ve RAM'lerimi 10-13 dakikalık stres testine soktum herhangi bir problem yok. PSU'dan kaynakladığını düşündüm fakat bunu sadece tek bir oyunda yapmakta ve buna neden olan hatayı asla bulamıyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz?

Aynı ekran kartını kullanıyoruz ve aynı sorun bende de var. Kartla ilgili bir sorun sürücü sorunu diyebilirim sana. RX 5600XT hala tam anlamıyla yerine oturmuş bir kart değil. Bende bu gidişle iade edip 1660 Super alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun içi sıcaklık değerleriniz nasıl?

75-80 arası.

Hangi sürüm Driver kullanıyorsun?

20.4.2

Aynı ekran kartını kullanıyoruz ve aynı sorun bende de var. Kartla ilgili bir sorun sürücü sorunu diyebilirim sana RX 5600XT hala tam anlamıyla yerine oturmuş bir kart değil. Bende bu gidişle iade edip 1660 Super alacağım.

Taksidini ödüyoruz mecburiyetten kullanacağız artık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben yanlış söylemişim 55-60 derecelerde oynuyorum. Oyunun kapanma sebebini çözdüm amd ekran kartlarının yazılımsal sıkıntısıymış. Yeni sürücü güncellemesi geldi onu yükledim şimdi test ediyorum.
Ben yanlış söylemişim 55-60 derecelerde oynuyorum. Oyunun kapanma sebebini çözdüm amd ekran kartlarının yazılımsal sıkıntısıymış. Yeni sürücü güncellemesi geldi onu yükledim şimdi test ediyorum.

Hala devam ediyor sorun evet

Son düzenleme:
Undervolt yapın düzelir.
dfbgdfgh.png

Sadece ACO'da bende de aynı durum oldu. Bunu yaptım sorunsuz oynuyorum.

Geri
Yukarı