Ryzen 5 3600 Sistem nasıl?

Sizin baktığınız işlemci ile 4300GE farklı işlemci. 4300GE "E" takısı ekonomik anlamına geliyor. 4300G daha performanslı 4300GE'den.
4300GE ile 1030 testi yok hocam, aşağı yukarı aynı performans.

Ryzen 5 3600 tabi ki daha iyi fakat ek olarak masrafa girmeniz gerekli, ileri yatırım yapmayacaksanız, 4300GE yeterli.

4300GE ile 1030 testi yok hocam, aşağı yukarı aynı performans.

Ryzen 5 3600 tabi ki daha iyi fakat ek olarak masrafa girmeniz gerekli, ileri yatırım yapmayacaksanız, 4300GE yeterli.

Arada bayağı fark var aslında. Ama test yok nedense. Bana kalırsa 2 FPS için 3600'den vazgeçmeye değmez.

Saolun hocam ben o zaman sadece PSU’yu değiştiriyorum. Ya da bu fiyat aralığında başka öneren varsa beklerim. Ayrıca kasa önerebilir misiniz maximum 500 TL olmak kaydıyla.

Saolun hocam ben o zaman sadece PSU’yu değiştiriyorum. Ya da bu fiyat aralığında başka öneren varsa beklerim. Ayrıca kasa önerebilir misiniz maximum 500 TL olmak kaydıyla.

SSD'yi ilk mesajımdaki ile değiştir. MSI MAG Forge 100M alabilirsin kasa olarak.

SSD'yi ilk mesajımdaki ile değiştir. MSI MAG Forge 100M alabilirsin kasa olarak.
İlk atacağım oydu da, bütçeyi aşıyor.

Benim de aklımda MSI olan vardı. Hava akışı olarak çok farkı var mıdır?

SSD bu:

Attığım SSD'yi alınca M100'e bütçesi yetiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı