Ryzen 5 3600 sisteme ekran kartı önerisi

Bütçe
2000
Hocam acil değilse RX 550 falan alıp bir kaç ay idare edin ya da 2000 liranızı çöpe atın
İyi satıcı ne kadar güvenilir bilmiyorum ama .
Kardeşime hediye topladım ben bu sistemi de rx550alıp beklesekte olur zar zor denkleştirdim2000i zaten ama işini görür mü onu hayal kırıklığına uğramak istemiyorum arkadaşlarının oyun bilgisayarları var hep boynu bükük kalıyor

Kardeşime hediye topladım ben bu sistemi de rx550alıp beklesekte olur zar zor denkleştirdim2000i zaten ama işini görür mü onu hayal kırıklığına uğramak istemiyorum arkadaşlarının oyun bilgisayarları var hep boynu bükük kalıyor
Hocam kardeşiniz ne tür oyunlar oynuyor Valorant, CSGO Gibi oyunlarda 1080P Low ayarlarda sıkıntı çıkarmaz.

Şu an almak her ne kadar mantıklı gözükmese de bu stok sorununun 2022'ye kadar süreceği söylenmekte. Eğer bekleyemem diyorsanız 1650 almak en mantıklısı olacaktır.

Hocam kardeşiniz için üzüldüm açıkçası. Benzer durumlar yaşıyoruz diyebiliriz.
Bunu alın ve ilerleyen dönemde değiştirin.
En azından CS - VALORANT tarzı oyunları oynatır.
GTA 5 de 45fps+ alırsınız 1080pde

Hocam kardeşiniz için üzüldüm açıkçası. Benzer durumlar yaşıyoruz diyebiliriz.
Bunu alın ve ilerleyen dönemde değiştirin.
En azından CS - VALORANT tarzı oyunları oynatır.
GTA 5 de 45fps+ alırsınız 1080pde
Teşekkür ederim çok onun dışında sistemde değiştirmem gereken birşey yok demi başka epey gider ona bu

Eğer kardeşiniz online League of Legends, CS:GO, Valorant gibi oyunlar oynuyorsa ekran kartı çok çok önem arz etmez. Bende sistemin aynısı ekran kartı olarak da 1050Ti var. Bahsettiğim oyunlarda 300 FPS civarı performansı rahatlıkla alabiliyorum.

Teşekkür ederim çok onun dışında sistemde değiştirmem gereken birşey yok demi başka epey gider ona bu
Hocam sistemde değiştirmeniz gereken herhangi bir parça bulunmamakta.
Bu fps testini kardeşinize izletin. Uzun süreler gider mi bu soruya o cevap verecek.
Beklentisine bağlıdır bu durum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı