Ryzen 5 3600 sistemin parçaları uyumlu mu?

sweiss

Megapat
Yer
Pendik, İstanbul
Arkadaşlarımla kendim araştırmalar yapsam da uyumlu olup olmadıklarını öğrenemedim.
Ryzen 5 3600.
ASUS TUF Gaming B550M PLUS.
RX 5700 XT Nitro+
Cooler Master MWE 80Plus 650W.
Corsair Vengeance LPX 3200MHz.

650W PSU yeterli olacak mıdır? PSU pinleri ekran kartı ve işlemciye yeter mi? Teşekkürler.

Arkadaşlarımla kendim araştırmalar yapsam da uyumlu olup olmadıklarını öğrenemedim.
Ryzen 5 3600.
RX 5700 XT Nitro+

650W PSU yeterli olacak mıdır? PSU pinleri ekran kartı ve işlemciye yeter mi? Teşekkürler.

Bir sorun yok, derdiniz olmasın.

Arkadaşlar birde kendim sistem montajı yapabilir miyim? Anakart montajı kolay olan bir kart olarak geçiyor
Birde PSU uyumundan hala emin olamıyorum. Emin misiniz? Uyumlu mudur?

Son düzenleme:
Arkadaşlar birde kendim sistem montajı yapabilir miyim? Anakart montajı kolay olan bir kart olarak geçiyor
Birde PSU uyumundan hala emin olamıyorum. Emin misiniz? Uyumlu mudur?
Şöyle düşün, (senin işlemcinde Vega dahili grafik kartı var mı bilmiyorum eğer var ise) işlemcin çok az güç tüketiyor. 250 watt hatta direk power subbly olsada kullanabilirsin. Fazladan ekran kartı var yani. Derdin olmasın :)
Bende sistem topluyorum, bir kaç video izledim ve pek zor değil. Anakart modelini Youtube'a yazarak, montajını izleyebilirsin.

Ryzen 5 3600.
RX 5700 XT Nitro+

B550-A PRO seçmek daha mantıklı bir de kasaız ve SSD niz nedir acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı