Ryzen 5 3600 Sıvı soğutucu önerisi

Muhammet Dayı

Decapat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
- AMD RYZEN 5 3600
- GIGABYTE B450M S2H
- 2x GSKILL 8GB Ripjaws V Kırmızı 3000MHz CL16 DDR4 Single Kit
- Galax RTX 3050
- CORSAIR Carbide Serisi SPEC-DELTA
- SEAGATE 2TB Barracuda 256MB 7200rpm
- WD 500GB SN550 NVMe M.2 SSD
Herkese merhabalar,
AMD Ryzen 5 3600 kullanıyorum stok fan ile.
Sorum şudur tek fanlı sıvı soğutucular var onlardan bir tane almayı düşünüyorum sıvı soğutucular hakkında fazla bilgim yok. Farklı görüşlere de açığım.
Yardımcı olursanız sevinirim. Herkese iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhabalar,
Sorum şudur tek fanlı sıvı soğutucular var onlardan bir tane almayı düşünüyorum sıvı soğutucular hakkında fazla bilgim yok. Farklı görüşlere de açığım.

Tek fanlı Sıvı soğutucular Normal Bakırlı olan soğutuculardan çok farkı yok. Bütçe ne kadar?

Tek fanlı bir sıvı soğutucunun size faydası olmayabilir. Eğer kasanızda yer varsa minimum 240mm lik bir sıvı soğutucu ile ilerleyebilirsiniz. Onda da tavsiyem Barrow markası olacaktır. Araştırmanızı tavsiye ederim.

Bütçe? 120mm yerine aynı fiyata kaliteli hava soğutucu almak daha mantıklı.

Bütçede sıkıntı yok.
Tek fanlı bir sıvı soğutucunun size faydası olmayabilir. Eğer kasanızda yer varsa minimum 240mmlik bir sıvı soğutucu ile ilerleyebilirsiniz. Onda da tavsiyem barrow markası olacaktır. Araştırmanızı tavsiye ederim.

Kasam Corsair Spec Delta RGB
Tek fanlı sıvı soğutucular normal bakırlı olan soğutuculardan çok farkı yok. Bütçe ne kadar?

Bütçeden yana sıkıntı yok.

Herkese merhabalar,

Geri
Yukarı