Ryzen 5 3600 ve GTX 1660 Super sistem toplama

Bu sistem nasıl bu kadar pahalı tutabildi?

Şöyle bir şey yapabilirsin...

R5 3600
B450 Gaming PLUS
Corsair SPEC Delta 550W
Kingston A400 480GB (M2 olması gerekmez. Günlük kullanıcısı isen.)
8x2 Corsair Vengeance 3000Mhz (İmzamda var.)
MSI 1660 Super Gaming X
C24G1 veya 24G2U

İncele ;

Teşekkür ederim hocam. Öncelikle yazınız gerçekten çok güzel ve faydalı elinize emeğinize sağlık.İtopyadan yazdığım şekilde 5600tl civarında tuttu monitörle beraber 6900tl civarında çıktı maalesef :(
Sistemi ;
Amd Ryzen 5 3600
Gigabyte GeForce GTX1660 Super Gaming OC
Corsair Carbide Series SPEC-Delta 550W 80+ Kasa
Kingston 480GB A400 SATA SSD
Corsair 16GB(2x8) Vengeance 3200mhz CL16 DDR4 Ram olarak değiştirdim önerdiğiniz anakartlar alacağım mağaza(Sinerji Mağaza) stoklarında yok ve bütçemi biraz aşıyor. Daha düşük bütçede önerebileceğiniz anakart var ise çok iyi olur. mATX olması mühim değil ileriye doğru anakart yükseltmesi yaparım.Monitörde ise önerdiğiniz monitörler curved ekran ben genellikle CS:GO oynadığım için düz ekran daha faydalı olur diye düşünüyorum . Saygılar iyi geceler :)

24G2U monitörü tercih edebilirsin. Anakartı sitem.com.tr'den alabilirsin. Güvenilir. 750TL gibi bir fiyata satılıyor şuan.
Monitöre daha detaylı bakacağım olabilir. Sistemi internetten değil de direk mağazadan alacağım için Gigabyte B450 Gaming X 3600mhz(OC) ATX anakartını uygun buldum. Alacağım vakite kadar stok gelmezse bunu tercih edeceğim . Teşekkür ederim :)

AMD Ryzen 5 3600 ve MSI GTX 1660 Super OC aldim. Torunları okuyorum şöyle akıyor böyle kral vs. vs. Ven 2 gundur sorunlarla boğuşuyorum. Apxe giemiyor, Dead by Daylight'a girmiyor. Oyuna girince maksimum 10 saniye sonra hata verip atiyor. Ya crash hatasi veriyor ta Engine error hatasi veriyor. 0x887A0006-DCGI_ERROR_DEVICE_HUNG... Boyle giden bir hata alıyorum. Eski kıytırık sistemimde; AMD FX6300 ve 1050 Ti vardi, bunda bile oynuyordum oyunlari hani takilma olsa bile bir sekilde oynaniyordu, 2 gundur formatından bilmem nesine kadar denedik yok arkadaş olmuyor.

AMD Ryzen 5 3600 ve MSI GTX 1660 Super OC aldim. Torunları okuyorum şöyle akıyor böyle kral vs. vs. Ven 2 gundur sorunlarla boğuşuyorum. Apxe giemiyor, Dead by Daylight'a girmiyor. Oyuna girince maksimum 10 saniye sonra hata verip atiyor. Ya crash hatasi veriyor ta Engine error hatasi veriyor. 0x887A0006-DCGI_ERROR_DEVICE_HUNG... Boyle giden bir hata alıyorum. Eski kıytırık sistemimde; AMD FX6300 ve 1050 Ti vardi, bunda bile oynuyordum oyunlari hani takilma olsa bile bir sekilde oynaniyordu, 2 gundur formatından bilmem nesine kadar denedik yok arkadaş olmuyor.
Driver kurulumu yapmıyorsunuz bence veya parçanızdan birisi arızalı.

Geri
Yukarı