Ryzen 5 3600 ve RTX 2060 sistem alınır mı?

Oyun oynamak istiyorum. Rust oynamayı hele çok istiyorum ve onun için M2 SSD şart gibi. Bekleme sürelerini çok düşürüyor.
SSD ile NVMe. 2 SSD ler arasında çok az fark var oyun yönünde bence 500 GB lik bir SSD nin yeteceğini düşünüyorsanız benim sistemden hdd yi çıkarıp su 650 modelini alabilirsiniz( İtopya Fiyatları)

RAM 3000Mhz, Sata SSD, anakart giriş seviyesi, kasanın ne olduğu belli değil..
Kasa ne olduğu belli değil mi? Corsair gözünü boyamış galiba.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ne olduğunu bilmiyorsan hemen gömme.

RAM OC ile isterse 3200 MHz rahat bir şekilde olur zaten.

Bütçe kaldığı için zaten A1000 veya A2000 alabilir benim yaptığım sisteme.

Kasa ne olduğu belli değil mi? Corsair gözünü boyamış galiba.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ne olduğunu bilmiyorsan hemen gömme.

RAM OC ile isterse 3200 MHz rahat bir şekilde olur zaten.

Bütçe kaldığı için zaten A1000 veya A2000 alabilir benim yaptığım sisteme.
Kasanın ön tarafı mesh olmadığı için öyle dedim ayrıca Corsair Sharkoondan daha kaliteli bir marka bana kalırsa. Ayrıca size kalırsa 2400MHz RAM alalım 3200MHz overclock yaparız zaten değil mi? Yani öyle bakarsak RTX2060 da OC edilip Super seviyesine getirilebilir veya RAM 3466MHz olabilir

Sharkoon kalite olarak Corsair, Cooler Master, Phanteks gibi markalar ile gayet kapışır. O GPU tutacağı, kılıf gibi küçük ayrıntılar bile yeterli.

Hava akışı olarak yan taraflardan gayet güzel hava alıyor çünkü yanında gelen fanlar kaliteli ve güçlü.

İmzamda bulunan sisteme yönelebilirsiniz. Bende 2,5 hafta oldu alalı. 3950₺ye aldım komple.
Fırsat kovalayarak tabiki 😅
Hocam o sistemi nasıl 4000₺'ye topladınız gerçekten çok merak ettim. bilgilendirir misiniz ?
Dün n11'de fırsattan ekran kartsız toplamaya çalıştım 3700₺ tuttu ama bugun arayıp işlemciyi tedarik edemediklerini söylediler komple iptal ettim. Ekran kartı ile 6000₺ geliyordu. yardımcı olun ben de alayım yöntem nedir? :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı