Ryzen 5 3600 ve RTX 2060 Sistem Tavsiyesi

Öncelikle önerilerin için çok teşekkürler. Dediğin gibi ray tracing değilde fps kasma mantıklı 2060 düşünüyorum. :) Ekran kartı modeli olarakta Zotac duymuştum ama pek güvenmiyorum MSİ marka bir 2060 daha iyi olmaz mı sizce MSİ düşünsek Ventus Xs ve Ventus var bunların arasında fark varmı acaba ya da daha farklı modelleremi yönelmeliyim dual ya da gaming tabi gaminge bütçem yetmeyecek. :( Kasa önerilerini listeme ekledim bunlardan birini alacağım.
COOLER MASTER MasterBox MB511 600W Kırmızı Led Fan USB 3.0 Mid Tower Kasa | ITOPYA bu kasa hakkında düşüncelerin nedir acaba ?
Yani zotacdansa msi ventus olanı alman daha mantıklı. Ama xs almanı istemem. Şahsen benim hoşuma gitmiyor. Kasa olarak cooler master hem kaliteli hemde soğutma olarak gayet iyi. Kendim Mastercase pro 5 kullanıyorum ve gayet memnunum.

2060 super mi? :D

Tüm vergiler (+gümrük) dahil 2953 TL

Kaçırma

Muhteşem bir kasa fakat tek eksiği yalnızca 1 tane fan var, onun için de

3 adet yeterli
O kartı sakın almayın :D (RX 5700 XT)

2060 super mi? :D

Tüm vergiler (+gümrük) dahil 2953 TL

Kaçırma

Muhteşem bir kasa fakat tek eksiği yalnızca 1 tane fan var, onun için de

3 adet yeterli
Bro öneriler için teşekkürler. Ama Nvidia'cıyım. :D
Yani zotacdansa msi ventus olanı alman daha mantıklı. Ama xs almanı istemem. Şahsen benim hoşuma gitmiyor. Kasa olarak cooler master hem kaliteli hemde soğutma olarak gayet iyi. Kendim Mastercase pro 5 kullanıyorum ve gayet memnunum.
Okey o zaman min normal Ventus almam lazım ona göre takip edeyim. Bilgiler için çok teşekkür ediyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı