Ryzen 5 3600 ve RX 570 Darboğaz Yapar mı?

ASSASSIN0147

Hectopat
Makaleler
1
Merhabalar, yeni işlemci ve anakart almayı düşünüyorum. AMD Ryzen 5 3600 ve anakart olarak MSI X470 alacağım. İlerde 16 GB RAM alacağım. Şu anki ekran kartım AMD Sapphire Pulse RX 570 8 GB, işletim sistemim Windows 10 Pro 64 Bit. Darboğaz olur mu? PUBG Black Ops 4 ve Battlefield 5 gibi yüksek sistem gerektiren oyunlarda şimdiden teşekkürler.

Merhabalar, yeni işlemci ve anakart almayı düşünüyorum. AMD Ryzen 5 3600 ve anakart olarak MSI X470 alacağım. İlerde 16 GB RAM alacağım. Şu anki ekran kartım AMD Sapphire Pulse RX 570 8 GB, işletim sistemim Windows 10 Pro 64 Bit. Darboğaz olur mu? PUBG Black Ops 4 ve Battlefield 5 gibi yüksek sistem gerektiren oyunlarda şimdiden teşekkürler.
Ryzen 5 3600 güçlü bir işlemcidir. Hali hazırda 1080P için tüm kartları besler. Darboğaz yaşanmaz. Size önerim RX 580 almanız. Bu arada 8G modelleri ile 4G modelleri arasında FPS açısından çok büyük farklar mevcut değil. Önemli olan mimaridir. Bu bağlamda RX 580'de bakabilirsiniz. 4GB'lık bir RX 580 8GB'lık bir RX 570'den daha iyi performans verir. Günümüz için 4GB video belleği yeterlidir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

R5 3600, hangi kart ile kullanılırsa kullanılsın, doğru çözünürlükte hiç bir ekran kartı ile darboğaz yapmaz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı