Ryzen 5 3600 ve RX 590 hazır sistem alınmalı mı?

İsa Oraklı

Decapat
Önümüzdeki haftalarda okulların da açılmasıyla yeni bir sistem almak istiyorum. Bu sırada Sinerji sitesinin Neon serilerinden R5 2600 + RX 590 olan sistemini gördüm ve kendime göre birkaç upgrade ettim. Sizden istediğim herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım, gereksiz bir parça ya da daha iyi ne olabilirdi gibi tavsiyelerinizi almak. Sistem yazılım geliştirmek ve birkaç FPS oyunu, 1080P oyunlar için toplamak istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Ekran Alıntısı.PNG

Merhaba 2 hafta oldu aynı sistemi aldım toplama olarak aldım ben hazır almadım ama Ryzen 5 3600 alınmaya kesinlikle değer bir işlemci gerek f/p olsun gerek tek çekirdek performansı ile muhteşem bir işlemci olduğunu söyleyebilirim yanında rx590 ekran kartım var aslında butcem daha fazla olabilseydi daha yüksek ekran kartı almak isterdim çünkü R5 3600 'ün yanında o ekran kartı biraz sönük kalıyor ama sorun değil her oyunu hing ayarlarda oynuyorum 1080p de

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı