Ryzen 5 3600 ve RX5600 XT için anakart ve kasa önerisi

sezerkurt

Centipat
Merhaba sistem topladım anakart ve RAM kaldı sadece geriye. PC şöyle:
-AMD Ryzen 5 3600.
-MSI Radeon RX 5600 XT Gaming X 6 GB GDDR6.
-Samsung 1TB 860 qvo SATA 3.0 (okuma 550 MB / yazma 520 MB) SSD.
-Corsair 2x8GB 3200MHz RAM.
Bunlara uyumlu anakart ve hava sirkülasyonu iyi olan bir kasa önerebilir misiniz?
-Kasa ve güç kaynağı (600-799 lira limit)
-Anakart (500-799 lira limit)

Anakart ve RAM kaldı sadece.

RAM yazmışım kasa yerine kusura bakmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakart:

Kasa ve PSU:

Anakart:

Kasa ve PSU:

Gigabyte B450 Gaming X 3600mhz Oc Ddr4 Am4 Anakart - n11.com şu anakart ile bir farkı varmıdır performans olarak? Soğutma özelliği vs. Bu arada kasa ve güç kaynağı çok geliyor. Daha uyguna arıyorum. Toplam 800 olacak şeklinde

Bilerek anakartı fiyat olarak daha uygun seçtim kasa ve PSU bütçeye sorun yapmasın diye.

B450M Pro4 çok rahat bir şekilde Tomahawk gibi bir anakart ile kapışabilecek durumda.

Zaten B450 anakart alınacaksa Asus ve Gigabyte'en uzak durun ASRock çok daha mantıklı.

Bilerek anakartı fiyat olarak daha uygun seçtim kasa ve PSU bütçeye sorun yapmasın diye.

B450M Pro4 çok rahat bir şekilde Tomahawk gibi bir anakart ile kapışabilecek durumda.

Zaten B450 anakart alınacaksa Asus ve Gigabyte'en uzak durun ASRock çok daha mantıklı.
800 liraya kadar anakarta para verebilirim. Bu uygun ve fiyatına göre en iyilerinden sayılacak düzeydemi?

Aynı VRM yapısını kullanıyor olan K4 olan bir test ve MSI Gaming Plus Max anakartından geçen birinin incelemesini koyayım en iyisi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı