Alıcı Ryzen 5 3600

Fiyat hakkında yorum yapılabilir
  1. Evet

BatuHan999

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler. Yorulmamış OC yapılmamış, teste açık ürününe güven arkadaşlar varsa R5 3600 arıyorum. Makul fiyatta piyasaya göre şeffaf bir ürün olması önceliğim.

Piyasası ne kadar süre kullanıldığına, temiz mi yoksa hor mu kullanıldığına göre 1900 - 2500 civarında değişiyor. Biradere bir sorayım isterseniz, işlemcisini güncellemeyi düşünüyordu, ilgilenirse ve anlaşırsanız testini de yaparız ona göre alırsınız. Sistemini yalnızca LoL, CS, PUBG gibi rekabetçi oyun oynama amaçlı kullanıyor. Kutusu mevcut. Yer Ankara.

Son düzenleme:
Piyasası 1900 - 2500 civarında değişiyor. Biradere bir sorayım isterseniz, işlemcisini güncellemeyi düşünüyordu, ilgilenirse ve anlaşırsanız testini de yaparız ona göre alırsınız. Sistemini yalnızca LoL, CS, PUBG gibi rekabetçi oyun oynama amaçlı kullanıyor. Kutusu mevcut. Yer Ankara.

Olur hocam siz görüşün. Benim yer Sivas. Ama dolap sarı site vb iki tarafı da mağdur etmeyen bir yerden alabilirim.

Olur hocam siz görüşün. Benim yer Sivas. Ama dolap sarı site vb iki tarafı da mağdur etmeyen bir yerden alabilirim.

Sarı site daha çok satıcıyı mağdur edebiliyor hocam :). Teklifinizi iletirim ilgilenirse yazarım size buradan. İnternetten çok satış yaptım hala da devam ediyorum fakat Sahibinden GeT gibi sistemlerde çok fazla sorun yaşayanı okuyup duyduğumuz için açıkçası şehir dışı satışlarında alıcı emin olduktan sonra ( gerekli güveni testler, video vs. - alıcı ne isterse - sağladıktan sonra ) ödemeyi alıp ardından kargoladık. Çok şükür bugüne kadar da bir sorun yaşamadık / yaşatmadık. Ankara'da arkadaşınız veya bir tanıdığınız varsa gelip dilediği gibi de inceleyebilir sorun olmaz, şehir içi sattığım neredeyse tüm ürünleri alıcının gelip denemesini görmesini istedim sonrasında bir sorun yaşamamak adına. İçine sinerse alır sinmezse bir çay içip gider. Dediğim gibi ben yine bir görüşeyim haberleşiriz hocam.

Sarı site daha çok satıcıyı mağdur edebiliyor hocam :). Teklifinizi iletirim ilgilenirse yazarım size buradan. İnternetten çok satış yaptım hala da devam ediyorum fakat Sahibinden GeT gibi sistemlerde çok fazla sorun yaşayanı okuyup duyduğumuz için açıkçası şehir dışı satışlarında alıcı emin olduktan sonra ( gerekli güveni testler, video vs. - alıcı ne isterse - sağladıktan sonra ) ödemeyi alıp ardından kargoladık. Çok şükür bugüne kadar da bir sorun yaşamadık / yaşatmadık. Ankara'da arkadaşınız veya bir tanıdığınız varsa gelip dilediği gibi de inceleyebilir sorun olmaz, şehir içi sattığım neredeyse tüm ürünleri alıcının gelip denemesini görmesini istedim sonrasında bir sorun yaşamamak adına. İçine sinerse alır sinmezse bir çay, kahve içip gider. Dediğim gibi ben yine bir görüşeyim haberleşiriz hocam.

Doğru hocam ben 1 kere ekran kartı aldım öyle güvenerek sıkıntı çıkmadı. Satışlarımda da çıkmadı hesaplarımda değerlendirmeler mevcut ama bakalım sizin taraf nasıl derse. Ona göre tekrar şekillendiririz satışı. Sonuçta ürün sizin.

Doğru hocam ben 1 kere ekran kartı aldım öyle güvenerek sıkıntı çıkmadı. Satışlarımda da çıkmadı hesaplarımda değerlendirmeler mevcut ama bakalım sizin taraf nasıl derse. Ona göre tekrar şekillendiririz satışı. Sonuçta ürün sizin.

Hocam Discord'dan ekler misiniz:
batuhan0632

Geri
Yukarı