Ryzen 5 3600X ile MSI B450 Tomahawk Max uyumu

Adata SU630 kronik sorunlu bir SSD. İleride 16 GB RAM yapmayı düşünüyorsan aynı modelden almanı öneririm. Kasa olarak F/P en iyi ürünü diyebilirim. SSD konusunda Kingston A400, Gigabyte, Samsung benzeri markaları tercih edebilirsin. Corsair Carbide Series SPEC-Delta 550W 80+ Tempered Glass RGB USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa
Teşekkürler
İmzamda ki kasa kırmızı LED'li İtopya'dan alabilirsin 600W 530 TL falan şu anda mATX ve ATX uyumu da var.
Teşekkürler

Adata SU630 kronik sorunlu bir SSD. İleri de 16 GB RAM yapmayı düşünüyorsan aynı modelden almanı öneririm. Kasa olarak F/P en iyi ürünü diyebilirim. SSD konusunda Kingston A400, Gigabyte, Samsung benzeri markaları tercih edebilirsin. Corsair Carbide Series SPEC-Delta 550W 80+ Tempered Glass RGB USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa

Bu kasayı bende alacaktım arkadaşıma attım kenardaki cam ısıyı içinden atmasını engelliyor işlemci boşta 90 dereceyi geçiyor falan dedi bir bilgin var mı?
Po.

Bu kasayı alabilirsiniz powerboost Rampage Everest Frisby gibi kasalardan uzak durun.

Powerboost un ne sıkıntısı var?

Öncelikle selamlar. İnternette işlemci anakart uyumluluğuna bakıyordum.

AMD Ryzen 5 3600X ile MSI B450 Tomahawk Max almayı düşünüyordum.

Fakat bazı kişiler çok ısınıyor veya BIOS sorun oluyor demiş. Bilgi sahibi olanlar yardım ederse sevinebilirim.
Evet Tomahawk Max anakart ta bios sorunları var boot süresi fazla yani geç açılıyor. fare oku çok yavaş hareket ediyor bunun gibi şeyler. Asus anakart almanı tavsiye ederim, SSD için de fiyat performans açısından Gigabyt 480 GB
İncelemesi
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı