Ryzen 5 3600X RTX 2060 sistem toplama

Bütçe
9,000₺ max.
@Mehmet Ö. 67. mesajda önerdiğim sistemi alacaksanız RAM'leri şununla değiştirin, bütçeniz yetiyorsa tabi. Bir de tekrar söylüyorum, OC yapmayacaksanız stok fan yeterli.

@Mehmet Ö. 67. mesajda önerdiğim sistemi alacaksanız RAM'leri şununla değiştirin, bütçeniz yetiyorsa tabii. Bir de tekrar söylüyorum, OC yapmayacaksanız stok fan yeterli.

Hocam yazdığınızı gördüm de yazım kuralları bilmem bir şeysi cezasından dolayı dönemedim hocam şimdi bu RAM benim 3600MHz likten iyi mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

@Arthur Morgan?
Ve bir de hocam @Arthur Morgan şimdi bu ekran kartı 3 fanlı uzun bir kart ya o yüzden önerdiğiniz kasaya sığmama gibi bir saçma sorunla karşılaşmam değil mi?
@Mehmet Ö. 67. mesajda önerdiğim sistemi alacaksanız RAM'leri şununla değiştirin, bütçeniz yetiyorsa tabi. Bir de tekrar söylüyorum, OC yapmayacaksanız stok fan yeterli.
@Arthur Morgan hocam üstte attığım videoda stok fan hakkında birkaç şey söylemiş yetmiyor falan ama bir baksanız benim kaçırdığım bir bölüm mü var

Son düzenleme:
RAM’ler frekansı daha yüksek olduğundan daha iyi. O konuda endişeniz olmasın. Stok soğutucunun bir problemi olacağını sanmıyorum. Yukarıdaki videoda verilen değerlerin doğru olduğundan bile emin değilim. AMD’nin stok fanları Intel’in dandik stok fanlarından daha iyi. Tabii ki bazen bazı kullanıcılara bazı sorunlar denk geliyor ama bu düşük bir ihtimal. Kasa yeterince büyük. Yani ekran kartı sığar.

Son düzenleme:
RAM’ler frekansı daha yüksek olduğundan daha iyi. O konuda endişeniz olmasın. Stok soğutucunun bir problemi olacağını sanmıyorum. Yukarıdaki videoda verilen değerlerin doğru olduğundan bile emin değilim. AMD’nin stok fanları Intel’in dandik stok fanlarından daha iyi. Tabii ki bazen bazı kullanıcılara bazı sorunlar denk geliyor ama bu düşük bir ihtimal. Kasa yeterince büyük. Yani ekran kartı sığar.
Tamamdır hocam teşekkür ederim

Sistem için ben susayım, karşılaştırma konuşsun.
1591092983425.png

Sistem için ben susayım, karşılaştırma konuşsun.
Eki Görüntüle 580242

Bu tavsiye üst sistemindeki anakart-işlemci-ekran kartı üçlüsünü alacağım 7-8 ay sonra ancak elimde zaten halihazırda 2x8 3200MHz RAM, Samsung 860Evo 500GB SSD ve 700W 80+ Thermaltake PSU, Cooler Master HAF XB Evo kasa var. Bu bileşenler ile birleştirsem bu üçlüyü uyar mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı