Satıldı Ryzen 5 3600X RTX 2060 Super sistem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Beck

Decapat
İhtiyaçlardan dolayı çok memnun kaldığım bilgisayarımı satmak zorundayım. Sistem İtopya'dan alındı. Sistem 3 yıllık ancak 3 yıllık olduğuna bakmayın her sene güncelleme yaparak sistemi güncel tuttum. Parçalardan görebilirsiniz. Bütün parçaların kutuları ve faturaları mevcuttur. İsteyene kutular ve faturalar verilecektir. Bazı parçaların garantisi devam etmekedir. Sistemin yanında monitörde isteyenler için monitörümü de satmaktayım. Ayrıca parçaları ayrı ayrı almak isterseniz de parçalar için teklif yapabilirsiniz.

Muğla içi elden teslim yaparım. Ancak başka şehirde iseniz kargoyı alıcı ödeyecek şekilde de ulaştırırım.

Kafamda net bir fiyat bilgisi yok. Çünkü parça parça da satabilirim. O yüzden sistem için teklif yapabilirsiniz.
  • İşlemci: AMD Ryzen 5 3600X Altı Çekirdek 3.80 GHz İşlemci (Stok Soğutuculu)
  • Ekran Kartı: Gigabyte RTX 2060 SUPER GAMING OC 8G GV-N206SGAMING OC-8GC 256 Bit GDDR6 8 GB Ekran Kartı (3 Fanlı)
  • Anakart: MSI B450 Gaming Plus Max AMD AM4 DDR4 ATX Anakart
  • RAM: Kingston FURY Renegade RGB 32GB (2x16GB) 3600MHz DDR4 CL16 (Amazon Almanya Faturalı Garantisi Devam Ediyor)
  • SSD: Corsair MP510 240GB 3100MB/sn-1050MB/sn 256GB M.2 SSD (Satıldı)
  • SSD 2: PNY CS900 240 GB SATA SSD (Satıldı)
  • SSD 3: Adata SU650 120 GB SATA SSD (Satıldı)
  • SSD 4: Samsung 120 GB SATA Server SSD
  • Kasa: MSI MAG VAMPIRIC 010M (2 Önde, 2 Üstte, 1 Arkada, Toplam 5 Fanlı)
  • PSU: POWER BOOST RAGE 750W 80+ Gold Full Modüler 120mm Fanlı
Kasa ile birlikte de monitör isteyenler için Bu senenin Mart ayında alınmış kutulu faturalı ve garantisi devam eden Gigabyte 24 inç G24F-2 IPS 180Hz 1 MS 1920x1080 Gaming Monitör'üm var. Hem kasa için hem de montiör için toplam bir teklif yapabilirsiniz.

msg6480912616-357.jpg

Son düzenleme:
İşlemci fiyat veremiyorum ancak almak istiyorum. Piyasası ne bilgim yok.

İhtiyaçlardan dolayı çok memnun kaldığım bilgisayarımı satmak zorundayım. Sistem İtopya'dan alındı. Sistem 3 yıllık ancak 3 yıllık olduğuna bakmayın her sene güncelleme yaparak sistemi güncel tuttum. Parçalardan görebilirsiniz. Bütün parçaların kutuları ve faturaları mevcuttur. İsteyene kutular ve faturalar verilecektir. Bazı parçaların garantisi devam etmekedir. Sistemin yanında monitörde isteyenler için monitörümü de satmaktayım. Ayrıca parçaları ayrı ayrı almak isterseniz de parçalar için teklif yapabilirsiniz.

Muğla içi elden teslim yaparım. Ancak başka şehirde iseniz kargoyı alıcı ödeyecek şekilde de ulaştırırım.

Kafamda net bir fiyat bilgisi yok. Çünkü parça parça da satabilirim. O yüzden sistem için teklif yapabilirsiniz.
  • İşlemci: AMD Ryzen 5 3600X Altı Çekirdek 3.80 GHz İşlemci (Stok Soğutuculu)
  • Ekran Kartı: Gigabyte RTX 2060 SUPER GAMING OC 8G GV-N206SGAMING OC-8GC 256 Bit GDDR6 8 GB Ekran Kartı (3 Fanlı)
  • Anakart: MSI B450 Gaming Plus Max AMD AM4 DDR4 ATX Anakart
  • RAM: Kingston FURY Renegade RGB 32GB (2x16GB) 3600MHz DDR4 CL16 (Amazon Almanya Faturalı Garantisi Devam Ediyor)
  • SSD: Corsair MP510 240GB 3100MB/sn-1050MB/sn 256GB M.2 SSD
  • SSD 2: PNY CS900 240 GB SATA SSD
  • SSD 3: Adata SU650 120 GB SATA SSD
  • Kasa: MSI MAG VAMPIRIC 010M (2 Önde, 2 Üstte, 1 Arkada, Toplam 5 Fanlı)
  • PSU: POWER BOOST RAGE 750W 80+ Gold Full Modüler 120mm Fanlı
Kasa ile birlikte de monitör isteyenler için Bu senenin Mart ayında alınmış kutulu faturalı ve garantisi devam eden Gigabyte 24 inç G24F-2 IPS 180Hz 1 MS 1920x1080 Gaming Monitör'üm var. Hem kasa için hem de montiör için toplam bir teklif yapabilirsiniz.
Yalnızca monitör için fiyat alabilir miyim.

Ayrı ayrı satış için bir fiyat düşünürseniz işlemciyi alabilirim. Düşündüğünüz fiyatı DM olarak atabilirsiniz.

M.2 SSD'ye teklifim 400'dir uygunsa.

İşlemci fiyat veremiyorum ancak almak istiyorum. Piyasası ne bilgim yok.
Hocam sarı siteden örnek almam gerekirse ortalama 2000-2500 arasında değişiyor. Eğer uygun bir teklif yaparsanız anlaşabiliriz.
Yalnızca monitör için fiyat alabilir miyim.
Hocam monitör daha yeni kutusu faturası var. Garantisi de devam ediyor. Ayrıca ölü pixel ya da ghosting gibi panel sorunu da yok. Monitörü 3750 TL'ye bırakabilirim.
M.2 SSD'ye teklifim 400'dir uygunsa.
Hocam açıkcası 400 benim için uygun. Size Discorddan ulaşacağım.
Ayrı ayrı satış için bir fiyat düşünürseniz işlemciyi alabilirim. Düşündüğünüz fiyatı DM olarak atabilirsiniz.
Hocam açıkcası ben teklif alıyorum. Sizin teklifiniz ne ise bana ulaştırabilirsiniz. Eğer anlaşırsak işlemciyi size satabilirim.

Monitör dahil 12 k fiyat iyidir. Tek tek satış yapmanız daha karlı olabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı