Ryzen 5 3600X stok soğutucu yeterli mi?

Ya öğrenip uygulayacaksın, ya da kapatacaksın. Burada mesele soğutucu değilmiş yani öyle değil mi? Soğutucu aslında yeterli.
1 saniye. 3600x değil 3600 olarak okumuşum ben. Uykuluyum biraz kusura bakmayın. İkisi arasında fark var. 3600'ün stok fanının yeterli olmadığını düşünüyorum ancak 3600x idare edecektir.

1 Saniye. 3600X değil 3600 olarak okumuşum ben. Uykuluyum biraz kusura bakmayın. İkisi arasında fark var. 3600'ün stok fanının yeterli olmadığını düşünüyorum ancak 3600X idare edecektir.

Ben tam Stealth'le Spire ı karıştırıyorsun galiba hocam diyecektim kendiniz kabullenmişsiniz :)

Ben tam Stealth'le Spire ı karıştırıyorsun galiba hocam diyecektim kendiniz kabullenmişsiniz :)
Ramazan dolayısıyla uykuluyuz oluyor böyle hatalar :D Uyumamak için forumda yardım edeyim demiştim ancak işler her zaman yolunda gitmeyebiliyor :(
3600x stok fan daha iyi evet ama 3600 işlemcininki de yetiyor :D
:D tamam hocam sen öyle diyorsan öyledir yanlış bilgilendirme için kusura bakmayın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı