Ryzen 5 3600X vs Ryzen 5 3600

Bu BIOS güncellemesi hangisi linkini atabilir mi biri? Ben güncelledim fakat doğru olanı mı yaptım bilmiyorum.
Sanırım bu sayfadan beta sürüm yüklemek gerekiyor. MSI B350 anakart kullanıyorum bende Ryzen 5 3600 düşünmüştüm. Anakart sayfalarında nedense üçüncü nesil Ryzen desteğine dair bir şey yazmıyor.

3.nesil almak daha garanti gibi geliyor şu anda hem 2600 ile 3600 arasındaki fiyat farkına değer gibi.

Yine karar sende bütçe senin elinde fikirlerimiz yazıyor ama eğer ki bilgisayar çok acil değil ise haziran ortasına karar beklemeni tavsiye ederim çünkü şu an gümrük kapıları kapalı ve fiyatlar yüksek aceleyse ama sen bilirsin.

Sanırım bu sayfadan beta sürüm yüklemek gerekiyor. MSI B350 anakart kullanıyorum bende Ryzen 5 3600 düşünmüştüm. Anakart sayfalarında nedense üçüncü nesil Ryzen desteğine dair bir şey yazmıyor.
Ryzen 3000 Serisi işlemcilere hazır mısınız? AMD 300 / 400 anakartlarınız için en yeni BIOS yazılımı ile yükseltmenizi hemen yapın! Burada dosyayı bile vermişler ama ben buradan Destek: B350M GAMING PRO | Motherboard - The world leader in motherboard design | MSI Türkiye en son çıkanı indirdim. Fakat hala uyumlu mu anlamadım
Screenshot_1.png
bios modelim böyle gözüküyor şu anda ama 3.nesile uygun mu çözemedim.

Anakartın sayfasında ki en son BIOS sürümü ile attığım linkte ki sürümler farklı. Attığım sayfada ki sürümü indirip güncellemelen gerekiyor.

Anakartın sayfasında ki en son BIOS sürümü ile attığım linkte ki sürümler farklı. Attığım sayfada ki sürümü indirip güncellemelen gerekiyor.

Yarın onu indireyim o zaman. Peki diyelim ki B350M GAMING PRO anakartı 700 liraya sattım üstünede 300 lira falan koydum. Hangi anakartı almam gerek? Yoksa değmez mi?

Üstüne 300 koymana gerek yok direkt bunu al.

En iyi urun.

Yanlış anlamazsanız bir şey soracağım. Bu ürün neden bu kadar ucuz daha iyiyse? Şu an bendeki anakart daha pahalı anlam veremedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı