Ryzen 5 4650G PRO ekran kartı önerisi

Hocam RX6600'de gayet sağlam bir kart. Bütçeniz çok zorlanacaksa AMD bakabilirsiniz. RX6600 sahibi arkadaşım var gayet memnun. Tabii 3060 etmez ama bence harika bir kart.

Şu an YouTube'dan testlerine baktım işlemcim ile güncel oyunlarda Ultra ayarlarda güzel FPS veriyor.

AMD 6000 serisi için çok daha F/P şu aralar. 5600 olabilir işlemci olarak. Bütçe verebilir misiniz?
Bütçemde sorun yok hemen şimdi değiştirmem işlemciyi ileride değiştirebilirim hocam.

Şu an YouTube'dan testlerine baktım işlemcim ile güncel oyunlarda Ultra ayarlarda güzel FPS veriyor.

Bütçemde sorun yok hemen şimdi değiştirmem işlemciyi ileride değiştirebilirim hocam.

Tamam hocam bu kartı alıp ileride 5600 alabilirsiniz.

Hocam RX6600de gayet sağlam bir kart.Bütçeniz çok zorlanacaksa amd bakabilirsiniz.RX6600 sahibi arkadaşım var gayet memnun.Tabi 3060 etmez ama bence harika bir kart.
Peki hocam hangi 3060 modelini öneriyorsunuz?

Tamam hocam bu kartı alıp ileride 5600 alabilirsiniz.
Çok teşekkür ederim hocam.

Peki hocam hangi 3060 modelini öneriyorsunuz?

6700 alıp hafif darboğazla oynarsınız hocam. İleride de işlemciyi 5600'a yükseltirseniz darboğaz falan olmaz.
6700 almayı düşünürseniz buradan alabilirsiniz.

6700 alıp hafif darboğazla oynarsınız hocam. İleride de işlemciyi 5600'a yükseltirseniz darboğaz falan olmaz.
Sanırım öyle yapacağım.

@OnurKelees hocam konuyu hortlatıyorum.
RX 6700 XT mi alsam RX 6700 mü?

Yeni açtığım konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı