Ryzen 5 5500 için 1500 TL Anakart önerisi

Bütçe
1500

Vallahi bu fiyata iyi düşmüş Smart Access Memory falan takılmıyorsan zımba gibi anakart bundan ucuzu yoktur herhalde :D

R5 5600 RX580 takılır mı bu anakarta hocam biraz geç kaldım o yüzden uygun fiyatlı şeyler arıyorum.

R5 5600 RX580 takılır mı bu anakarta hocam biraz geç kaldım o yüzden uygun fiyatlı şeyler arıyorum.
B550 anakartta ne yapabiliyorsanız bu anakattada aynı şeyleri yapabilirsiniz hala güncel bir anakart dediğim gibi bazı yeniliklere takılmıyorsanız PCI 4.0 SAM vb. krallar gibi yeterlidir bende B450 kullanmaktayım R7 5700x siparişi verdim şuan ki ekran kartımda RX 6700 XT tertemiz kullanılıyor ama önemli bir uyarı vereyim bios güncellemesi yapmanız lazım 5000 serisi için 5000 e hazır gelmeyebilir :)

B550 anakartta ne yapabiliyorsanız bu anakattada aynı şeyleri yapabilirsiniz hala güncel bir anakart dediğim gibi bazı yeniliklere takılmıyorsanız PCI 4.0 sam vb. krallar gibi yeterlidir bende B450 kullanmaktayım R7 5700X siparişi verdim şu anki ekran kartımda RX 6700 XT tertemiz kullanılıyor ama önemli bir uyarı vereyim BIOS güncellemesi yapmanız lazım 5000 serisi için 5000'e hazır gelmeyebilir :)

Çok teşekkür ederim bilgisayarcıya götürüp taktırırım pek anlamıyorum kendim takmaya çalışıp bozmayayım, orada açıp bakarız. Arada Valorant oynuyorum hazır Overwatch 2 falan da çıktı daha yüksek FPS için işlemci değiştirmek istedim ama işlemci konusunda pek bir bilgim yoktu sağ olun.

Geri
Yukarı