Ryzen 5 5500 için en ucuz ekran kartı önerisi

Her oyunu açabilecek mümkün olan en ucuz ekran kartını öğrenmek istiyorum. Mümkün olan en ucuzunu öğreneceğim ki ona göre para ayarlayabileyim.

Her oyunu açabilecek mümkün olan en ucuz ekran kartını öğrenmek istiyorum. Mümkün olan en ucuzunu öğreneceğim ki ona göre para ayarlayabileyim.

Bütçe vermelisiniz. Yoksa gider GTX 1050 Tİ bile önerebiliriz.

GTX 1050 ti her oyunu düşük ayarda oynatır. Bütçe yine vermemişsiniz onun yerine 3 mesajı da aynı yazmışsınız. Rx 6600 bakılabilir. BÜTÇE NE?

Son düzenleme:
GTX 1050 ti her oyunu düşük ayarda oynatır. Bütçe yine vermemişsiniz onun yerine 3 mesajıda aynı yazmışsınız. Rx 6600 bakılabilir. BÜTÇE NE?
Piyasaya hakim olmadığım için ne kadar bütçe ayırmam gerektiğini bilmiyorum. Söylediğim şeyi anlamamakta ısrar ediyorsunuz. Her oyunu oynatabilecek mümkün olan EN UCUZ ekran kartı önerisini istiyorum. Bilmiyorsanız cevap vermek zorunda değilsiniz.

Bütçem yok, en ucuz ekran kartı hangisiyse ve kaç liraysa, ona göre para ayıracağım. Anlaması gerçekten bu kadar zor olmamalı.

Piyasaya hakim olmadığım için ne kadar bütçe ayırmam gerektiğini bilmiyorum. Söylediğim şeyi anlamamakta ısrar ediyorsunuz. Her oyunu oynatabilecek mümkün olan EN UCUZ ekran kartı önerisini istiyorum. Bilmiyorsanız cevap vermek zorunda değilsiniz.

Bütçem yok, en ucuz ekran kartı hangisiyse ve kaç liraysa, ona göre para ayıracağım. Anlaması gerçekten bu kadar zor olmamalı.
Bir ürün alınacaksa bütçe ayırılmalıdır. Gelip beni eleştirmenize gerek yok. Bu konudaki 3.mesajım ve tekrar aynı şeyi söyleyeceğim. GTX 1050Tİ her oyunu düşük ayarda açar. Alabilirsiniz.

Her oyunu açması yeterli. Ultra, high ayarlarda oynamama gerek yok. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.
Bence en azından bir RX-6600 alın. 6600XT vs. varyantlarına da bakabilirsiniz. En azından 8gb vrami olsun daha aşağısına bakmayın bu devirde. Yoksa gtx1650 bile öneren olur bütçe belirtilmediği için.

Yeni konular

Geri
Yukarı