Ryzen 5 5500 + RTX 4060 8 GB Valorant'ta kaç FPS verir?

İşletim sistemi
Windows 10

zada9999

Femtopat
Daha fazla  
RAM
GSKILL 8GB Ripjaws V Siyah 3600MHz CL18 DDR4 Single Kit Ram
SSD veya HDD modeli
MLD M500 ULTRA 1TB NVME 2280 Gen4x4 M.2 SSD
Ekran kartı
GeForce RTX 4060 EAGLE 8GB GDDR6 128 Bit DLSS 3
Anakart
GIGABYTE B450M K 3600MHz(OC) DDR4
İşlemci
AMD Ryzen 5 5500 3.6GHz 16MB Önbellek 6 Çekirdek
Arkadaşlar selam. Uzun süredir laptop kullanmaktayım ve geçen gün kafam esti dedim neden masaüstüne geçmiyorum. Bu özelliklerde basit bir hazır sistem satın aldım. YouTube videolarını vs baktım ama değişkenlik gösteriyor sürekli ya da bir yerleri kaçırıyorum. Asıl soruma gelecek olursam, bu sistem parçalarıyla Valorant'ta kaç FPS alırım? İşlemciye ekstra soğutucu almadım. Birkaç özelleştirme yaptım sadece RAM ve SSD bir de 650W kasa. Yardımcı olursanız sevinirim. İyi Sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam. Uzun süredir laptop kullanmaktayım ve geçen gün kafam esti dedim neden masaüstüne geçmiyorum. Bu özelliklerde basit bir hazır sistem satın aldım. YouTube videolarını vs baktım ama değişkenlik gösteriyor sürekli ya da bir yerleri kaçırıyorum. Asıl soruma gelecek olursam, bu sistem parçalarıyla Valorant'ta kaç FPS alırım? İşlemciye ekstra soğutucu almadım. Birkaç özelleştirme yaptım sadece RAM ve SSD bir de 650W kasa. Yardımcı olursanız sevinirim. İyi sosyaller.

Yüksek ayarlarda 250 FPS üstü kesin alırsınız hocam.

Arkadaşlar selam. Uzun süredir laptop kullanmaktayım ve geçen gün kafam esti dedim neden masaüstüne geçmiyorum. Bu özelliklerde basit bir hazır sistem satın aldım. YouTube videolarını vs baktım ama değişkenlik gösteriyor sürekli ya da bir yerleri kaçırıyorum. Asıl soruma gelecek olursam, bu sistem parçalarıyla Valorant'ta kaç FPS alırım? İşlemciye ekstra soğutucu almadım. Birkaç özelleştirme yaptım sadece RAM ve SSD bir de 650W kasa. Yardımcı olursanız sevinirim. İyi Sosyaller.

220 - 270 arası ortalama

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

220 - 270 arası ortalama

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda 3200 ram var benimkinde 3600 mesela çok etki eden birşey mi peki?

Yüksek ayarlarda 250 FPS üstü kesin alırsınız hocam.
Düşük ayarlarda düşer yani ?

300 falan alırsın.
Diğer arkadaşlar o kadar alamayacağımı söylüyor ama.

Geri
Yukarı