Ryzen 5 5500 RTX 4060 için uygun sürücüler nasıl bulunur?

Arkadaşların yukarıda söylediğine ek olarak, Windows Update yolu ile de ilgili driverları indirebilirsin. Eğer oyun oynuyorsan ya da render gibi işlemlerin varsa, GeForce Experience yazılımını indirip login olarak, güncel sürücüler çıktıkça indirip kurabilirsin.
Hocam yükledim driverleri. Valorant yükleyip oynamak istedim. Oyuna girer girmez monitör kapandı. Arkada sesleri duyuyorum, kasa çalışıyor ama monitör gitti. Sebebi nedir?

Fişler gayet yerinde hocam. Bilgisayar elime 1 saat önce ulaştı. Valorant oynayayım derken oyuna girince monitör kapanıyor. 3 kere denedim.
Bu rehber üzerinden ekran kartını kaldırıp Windows Update ile yükleyin, tüm updateleri düzgün şekilde çektirmeniz gerekiyor. Daha sonra Geforce Experince indirip login olup güncel sürücüleri çekmesini sağlayın. Bir de öyle deneyelim.

Çok garip Aygıt Yöneticisi'ni açıp görüntü bağdaştırıcılarına tıklayın ve SS atın.
Buyrun hocam.

Bu rehber üzerinden ekran kartını kaldırıp Windows Update ile yükleyin, tüm updateleri düzgün şekilde çektirmeniz gerekiyor. Daha sonra Geforce Experince indirip login olup güncel sürücüleri çekmesini sağlayın. Bir de öyle deneyelim.
Tamamdır hocam deniyorum şimdi.

Dosya Ekleri

• b.PNG
    b.PNG
    31 KB · Görüntüleme: 8
  • f.PNG
    f.PNG
    12,4 KB · Görüntüleme: 8

Geri
Yukarı